Kuaför Uğur Sarıoğlu

E-posta Gönder

  • Güzelbahçe, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kuaför Uğur Sarıoğlu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Uğur Sarıoğlu Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Uğur Sarıoğlu Sık Sorulan Sorular

Kuaför Uğur Sarıoğlu gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Uğur Sarıoğlu gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Uğur Sarıoğlu gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Uğur Sarıoğlu gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Uğur Sarıoğlu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Uğur Sarıoğlu şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Uğur Sarıoğlu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Uğur Sarıoğlu ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Uğur Sarıoğlu Hakkında

Sevdiğiniz insanla mutlu birlikteliğinizi resmileştirmek istediğiniz ve evlilik kararı aldınız. Hem eğlenceli hem de yorucu geçecek bu hazırlık aşamasında aynı anda birden fazla işle ilgileneceksiniz. Düğün mekanı, gelinlik, davetiye derken sıra gelin saçı ve makyajı için destek alacağınız kuaförü bulmaya geldiğinde profesyonel ekibimizle ihtiyaçlarınıza çözümler üretmek çok isteriz. Uzun yıllardır gelin adaylarımızı en değerli günleri için hazırlayan başarılı bir ekibimiz. Şimdiye kadar mutluluğuna ortak olduğumuz gelinlerimizin olumlu geri dönüşleri işimize olan saygımızı daha da arttırdı. Bu anlayışla şimdi de sizin güzelliğinize dokunmak istiyoruz. Eğer hala profesyonel bir kuaför arayışındaysanız; hizmetlerimizi öğrenmeden kararınızı vermemenizi öneriyoruz.

İzmir gelin saçı yapan kuaförler arasında farkımızı ortaya koyduğumuz birçok imkanımız var. Bunlardan ilki gelin adaylarımızla yakından ilgilenmemiz ve bir kuaförden alabilecek hizmetlerin fazlasını sunmamız. Saç bakımı, manikür ve pedikür, boyama, saç şekillendirme gibi hizmetlerin tümüne ve daha fazlasına profesyonel ekibimiz aracılığıyla sahip oluyorsunuz. Saç ve makyaj aşamasına geldiğimizde ise isteklerinizi göz önünde tutuyor, hayallerinize ışık tutuyoruz. Gelinliğinizin yakasını, düğün mekanınızın özeliklerini ve saç yapınızı dikkate alarak en güzel modelleri beğeninize sunuyoruz. İçinize sinen tasarımı tercih edip muhteşem bir güzelliğe sahip olabiliyorsunuz. Makyaj stilinizi belirlerken de titiz bir çalışma yürütüyor, yüz tipinize yakışacak modellere yöneliyoruz. Makyajınızı yaparken önemsediğimiz diğer bir konu da kalıcılık. Gün boyu ilk görünümünü koruyan bir makyaj için özel spreylerden yardım alıyoruz. Böylece saç ve makyajınızın bozulmayacağını bilerek gönlünüzce eğlenebiliyorsunuz.

Gelin saçı modelleri ve son zamanın trend makyaj stilleri hakkında daha fazla bilgi almak ve düğün tarihinize randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.