Gelin Saçı ve Makyajı

Çeşme Gelin Saçı ve Makyajı

2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çeşme Kuaförleri ve Hizmetleri

İzmir’deki en popüler sahil ilçelerinden biri olan Çeşme, birçok gelinin düğün yapma hayalini gerçeğe dönüştüren mekanlara en sahipliği yapıyor. Sık yapılan düğünlerden doğan saç ve makyaj ihtiyaçları Çeşme kuaför salonları tarafından karşılanıyor. Alanlarında eğitimli uzmanlar, tekrarı olmayan bu günde tüm saç, makyaj ve kişisel bakım ihtiyaçlarınız için yanınızda oluyor.

Saç ve makyajınızı yaptırmadan önce modeller arasından karar vermeniz gerekiyor. Sohbet havasında geçen ön görüşmelerde saç ve yüz analizinizi yapan uzmanlar size en çok yakışacağını düşündükleri modelleri size sunuyor. İsteğiniz üzerine salonlara götürceğiniz örnek fotoğraflar da birebir olarak yapılabiliyor. Ancak aklınızda spesifik bir model yoksa, sıklıkla yenilenen ve trendleri içeren kataloglardan da yararlanabilirsiniz.

Çeşme en iyi kuaförler listesinin başında yer alan salonlar düğün gününüzün tatlı heyecanını üzerinizden atmanıza da yardımcı oluyor. El/ayak masajı, keratin saç bakımı ve çeşitli cilt bakımları ile stresinizi üzerinizden atabilir; düğün gününüze ışıldayan bir cilt ve saçlar ile girebilirsiniz. Çeşme kuaförlerinde çalışan uzmanlar profesyonellikleri ve güler yüzlülükleri ile gelinlerin övgüsünü topluyor.

Çeşme Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Çeşme kuaför fiyatları, ortalamada seyreden başlangıç rakamları ile İzmir kuaförleri ve güzellik salonları arasında öne çıkıyor. Limanreis Mahallesi’ndeki kuaförler epey hesaplı oldukları için gelinler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Oldukça popüler bir mahalle olan Alaçatı’da alacağınız hizmetler için ise kenara daha yüksek bütçe ayırmanız gerekiyor. Düğün grubu hizmeti alacaksanız, fiyatlandırmanın kişi sayısı üzerinden yapıldığını bilmelisiniz.

Çeşme kadın kuaförlerinde gelin saçı ve makyajı dışında alacağınız hizmetler de ödeyeceğiniz tutarı değiştirebiliyor. Talep ettiğiniz masaj, manikür/pedikür ve kaş dizaynı gibi hizmetler ödeyeceğiniz tutarı yükseltebiliyor. Son yıllarda oldukça revaçta olan jel tırnak,kalıcı oje ve tırnak tasarımı hizmetleri de fiyatları etkiliyor. Saç boyunu değiştirmek için kullanılan kaynak uygulamaları da ekstra olarak ücretlendiriliyor.

Çeşme’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Çeşme’de kuaförler arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birçok faktör bulunuyor. Düğün mekanınıza yakın bir kuaför salonu seçmek, zaman kazandırma açısından avantajlı oluyor. Bu nedenle Çeşme Merkez kuaförleri sıklıkla tercih ediliyor. Çeşme’deki kuaförlerin çalışma günleri ve saatlerine de dikkat etmelisiniz. Hafta sonu da hizmet veren kuaförler hafta içi belirli gün ve saatlerde kapalı olabiliyor.

İzmir Çeşme kuaförleri randevu sistemi ile çalışıyor. Çoğu kuaför düğün gününüzden 3-4 hafta önce randevu oluşturmanızı istiyor. Birçok kuaför Çeşme’deki salonlarında hizmet alacaksanız, 1-2 hafta önce rezervasyon yaptırmanıza izin veriyor. Ancak evinizde, düğün mekanında veya şehir dışında hizmet alacaksanız uzmanlarla en az 1 ay öncesinden iletişime geçmeniz gerekiyor.

Çeşme Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Nefes kesen gelin başı modelleri, Çeşme güzellik salonlarında alabileceğiniz tek hizmet olmuyor. İmaj değişikliğine açık gelinler; saç kesimi, renklendirme, ombre, sombre, balyaj, röfle, perma ve defrize gibi birçok uygulamadan da yararlanabiliyor. Uzmanlar gelin başınızın gün boyu kusursuz kalması için kaliteli sabitleyici spreyler kullanıyor. Bu sayede saçınızın dağılmasından endişe etmeden eğlencenize odaklanabiliyorsunuz.

İstek üzerine alabileceğiniz cilt bakımı uygulamaları gelinlerin övgüsünü topluyor. Doğal içerikli ürünler kullanan uzmanlar, cilt bakımı sayesinde gelin makyajınıza kusursuz bir baz yaratıyor. Gelin makyajları için buğulu ve pastel tonlar tercih ediliyor. Ancak isterseniz, çok renkli ve parıltılı tarzlar da yaptırabiliyorsunuz. Çeşme gelin saçı ve makyajı hizmetlerini kına ve nişan organizasyonlarında da alabiliyorsunuz.

Çeşme Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Çeşme Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Çeşme gelin makyajı fiyatları cebinizi koruyor. Fiyatlar, aldığınız hizmetler ve seçtiğiniz makyaj tarzına göre artıp azalıyor. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkaran nude ve soft makyajlar; gösterişli, parıltılı ve metalik tarzlara göre daha hesaplı oluyor. Kapatıcı özelliği yüksek olan porselen makyajlar da daha yüksek rakamlarla karşımıza çıkıyor. Ekstra cilt bakımı uygulamaları da ödeyeceğiniz tutarı değiştiriyor.

Gelin makyajı hizmeti alacağınız mekan da toplam rakamı değiştiriyor. Salonlarda alacağınız hizmetler her zaman evde, düğün mekanında veya şehir dışında alacağınız hizmetlerden daha hesaplı oluyor. Şehir dışı hizmetlerde uzmanların seyahat masrafları da faturanıza ekleniyor. Makyajınızı daha ihtişamlı hale getiren ipek kirpik ve takma kirpik uygulamaları ekstra olarak ücretlendirilebiliyor.

Çeşme Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları