Elleza Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Elleza Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Elleza Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Elleza Kuaför Sık Sorulan Sorular

Elleza Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Elleza Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Elleza Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Elleza Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Elleza Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Elleza Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Elleza Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Elleza Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Elleza Kuaför Hakkında

Saç ve makyajınız için Çeşme’de kuaför arayışına girdiyseniz sizi salonumuza davet ediyoruz. Elleza Kuaför olarak uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyor, özel günlerinizde kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve yıllarca edindiğimiz tecrübeyle hayallerinizdeki görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana birçok gelin adayının heyecanını paylaştık ve kısa zamanda tercih edilen adreslerden biri olma özelliği kazandık.

Saç modelinizi belirlerken saçınızın uzunluğundan konseptinize, gelinlik modelinizden düğün mekânınıza kadar birçok detayı göz önünde bulunduruyor, düğün günü uyum içerisinde bulunan bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmayıp ilk görüntüsünü koruması özel tasarımlar yapıyoruz. Saç rengimden sıkıldım diyenlerdenseniz ombre uygulamamızla saçınıza ışıl ışıl bir görünüm kazandırıyoruz.

Muhteşem bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak diğer bir konu ise makyajınız... Saçınız bittikten sonra sizi makyaj koltuğuna alıyor ve makyaj stilimizi de birçok detayı düşünerek belirliyoruz. Çoğunlukla buğulu ve pastel tonlar ağırlıklı olarak çalışıyor, sizi en doğal görünüme ulaştırmayı amaçlıyoruz. Makyajınızın her aşamasını size göstererek beğenmediğiniz yerlerde değişiklik yapıyoruz.

Düğün günü prova hizmeti veriyor, saç ve makyajınızın taslağını oluşturuyoruz. Prova bizim için oldukça önemlidir. Saç modelinizi belirliyor, yüz tipinize uyarlıyor makyajınızın taslağını da oluşturarak düğün günü nasıl bir görünüme kavuşacağınızı belirliyoruz.

Çalışma saatlerimiz hafta içi ve cumartesileri 08:00-20:00 aralığında pazar günleri ise 13:00-20:00 aralığında hizmet verebiliyoruz. Çeşme şehir merkezinde bulunduğumuzdan dolayı size ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Düğün günü sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz.

Elleza Kuaför olarak hizmetlerimizin bunlarla da sınırlı olmadığını bildirmek istiyoruz. Saç ve makyajınızın profesyonel eller tarafından yapılmasını istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.