Gelin Saçı ve Makyajı

Aliağa Gelin Saçı ve Makyajı

Oz&Me Estetik ve Kuaför
5,0
(1 Yorum)
Aliağa

Yıllarca hayalini kurduğunuz düğün gecenizde büyüleyici bir güzellik sizi bekliyor. Gelinlik modelinizle uyumlu saç ve makyaj tarzınızla tüm davetlileri kendinize hayran bırakacaksınız ! Öz&Me...

2.500-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Aliağa Fidan Kuaför

2.500-5.000 TL

Aliağa Oz & Me Estetik ve Kuaför

5.000-7.500 TL

Aliağa Estel Kuaför Salonu

2.500-5.000 TL

Aliağa Nesrin Kuaför Salonu

2.500-5.000 TL

Aliağa Emre Kuaför

7.500-10.000 TL

Aliağa Özlem Kuaför

7.500-10.000 TL

Aliağa Kuaför Difference

7.500-10.000 TL

Aliağa Make-up Art Elif

2.500 TL'den az

Aliağa Volkan Madenli

2.500-5.000 TL

Aliağa Make Up Ebru Argın

5.000-7.500 TL

Aliağa Kuaför Lore

2.500 TL'den az

Aliağa Bellisima Güzellik Salonu

7.500-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Aliağa Kuaförleri ve Hizmetleri

İzmir’in Aliağa ilçesi masmavi denizi ile birçok çiftin düğünleri için ilk tercihleri arasında yer alıyor. Farklı hizmetler sunan birçok kuaför Aliağa’da gelin saçı ve makyajı ihtiyaçlarınız için kapılarını açıyor. Çeşitli mahallelere dağılan Aliağa kuaförleri daha çok Kültür ve Kazım Dirik mahallelerinde yoğunlaşıyor. Trendleri yakından takip eden uzmanlar istediğiniz saç ve makyaj modelini gerçeğe dönüştürebiliyor.

İzmir Aliağa kuaförleri rahat koltuklar ve ferah bir ortam ile size keyifli bir hazırlık süreci yaşatıyor. Ancak evinizin rahatlığında veya düğün mekanınızda hizmet almanız da mümkün oluyor. Şehir dışında hizmet veren salonların da oldukça yaygın olduğunu görüyoruz. Şehir dışı hizmetler, yoğunluğun az olduğu kış aylarında daha rahat gerçekleşiyor.

Uzmanlar heyecanınızı paylaşan yakınlarınızı da unutmuyor. Sizinle eş zamanlı olarak yakınlarınıza da saç ve makyaj hizmeti veren Aliağa kadın kuaförleri aynı anda 5-10 kişiyi hazırlayabiliyor. Düğün grubu hizmet paketleri çiftler arasında oldukça ilgi görüyor. Birçok kuaförde sağlanan damat tıraşı ve saç tasarımı hizmetleri Aliağa’yı İzmir kuaför ve güzellik salonları arasında öne çıkarıyor.

Aliağa Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Aliağa kuaför fiyatları geniş bir yelpaze sunuyor ve her bütçeye hitap ediyor. Kültür Mahallesi’nde yer alan kuaför salonları cep yakmayan rakamları ile gelinlerin övgüsünü topluyor. Daha yüksek fiyatlara verilen ekstra hizmetler de oldukça sık tercih ediliyor. Kapsamlı paketlere sahip olan Kurtuluş kuaförlerinden yararlanmak için kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekiyor.

Düğün, kına ve nişan gibi tekrarı olmayan günlerde her detayın istediğiniz gibi olması önem kazanıyor. Bu önemi bilen Aliağa kuaför salonlarının çoğu ücretsiz prova hizmetleriyle yanınızda oluyor. Ücretsiz provalar sayesinde ek harcama yapmadan düğün günündeki görünümünüzü önceden deneyimleyebilirsiniz. Uzmanların yüz ve saç özelliklerinizi analiz ederek size öneriler sunduğu ön görüşmeler de ücretsiz olarak yapılıyor.

Aliağa’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aliağa Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Aliağa güzellik salonları; isteyebileceğiniz tüm hizmetleri size sağlayabiliyor. Ön görüşmeler sırasında aklınızda bir model yoksa, uzmanların sıklıkla yenilediği kataloglardan faydalanabilirsiniz. Uzmanlar saçınızın uzunluğu ne olursa olsun şık gelin başları yaratabiliyor. Ancak düğün günü için saçınızın boyunu uzatmak isterseniz, kaynak ve çıt çıt uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. Saçınızın daha hacimli görünmesi için postiş de kullanabiliyorlar.

Aliağa gelin makyajı uzmanları size en yakışacak makyaj tarzını belirlemenize yardımcı oluyor. Makyözler, öne çıkarmak istediğiniz bölgelere ekstra özen gösteriyor. Makyajdan önce cildinizi temizlemek ve pırıl pırıl bir görünüm elde etmek isterseniz, salonlardaki cilt bakımı uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Masaj, manikür/pedikür, protez tırnak, kalıcı oje ve nail art uygulamaları da çoğu salonda karşımıza çıkıyor.

Aliağa Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Aliağa gelin saçı fiyatları seçeceğiniz mahalleye göre farklılaşıyor. Siteler Mahallesi’ndeki salonlar oldukça cep dostu fiyatlarla karşımıza çıkarken, Kazım Dirik Mahallesi’ndeki salonların hizmetleri daha yüksek rakamlardan başlayabiliyor. Düğün grubu olarak alacağınız saç hizmetleri kişi sayısı üzerinden ücretlendiriliyor. Ancak birçok salon gruplara özel indirimler sunuyor. Peşin ödeme yapmanız durumunda da indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Seçeceğiniz gelin başı modeli de ödeyeceğiniz tutarı etkiliyor. Sade ve aksesuarsız modeller, detaylı ve ihtişamlı saçlara göre daha hesaplı oluyor. Mekanlardan tedarik edeceğiniz saç aksesuarları da ödeyeceğiniz fiyatı arttırıyor. Saç tasarımı dışında aldığınız saç kesimi, renklendirme, röfle, balyaj, ve ombre gibi hizmetler fiyatları etkileyen önemli bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Aliağa Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Aliağa Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Düğün konseptiniz ve gelinlik yakanız gibi faktörler Aliağa gelin başı uzmanlarının size önereceği saç modellerini değiştiriyor. Düğün konseptinize uygun saç modelleri seçmek uyumunuzu arttırarak tüm gözleri üzerinize topluyor. Uzmanlar bohem düğünler için ensede dağınık topuzlar ve örgü modellerini öneriyor. Bu modellere önerilen aksesuar da gelin çiçeğiniz ile uyumlu çiçekli taçlar oluyor.

Görkemli bir düğün planlıyorsanız, uzmanların bir numaralı önerisi küçük bukleli açık saçlar ve yüksek balerin topuzları oluyor. İncilerle süslenen taçlar bu modelleri tamamlayan aksesuar diyebiliriz. Kısa saçlı gelinlere önerilen saçlar arasında yarım topuzlar ve fönlü açık saç modelleri oluyor. Kısa saçları hareketlendirmek için aksesuar kullanımı oldukça önemli oluyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları