Kuaför Hasan Urul

E-posta Gönder

  • Şehitkamil, Gaziantep.

Ekiple Tanışın

Kuaför Hasan Urul Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Hasan Urul Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Hasan Urul Sık Sorulan Sorular

Kuaför Hasan Urul gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Hasan Urul gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Hasan Urul gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Hasan Urul gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Hasan Urul şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Hasan Urul şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Hasan Urul ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Hasan Urul ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Hasan Urul Hakkında

2007 yılında açtığım ufak kuaför salonum ile, hayallerimi gereğe dönüştürmek için ilk adımı attım. Şimdilerde, geniş ve ferah bir salonda profesyonel bir ekiple birlikte siz değerli misafirlerimize kusursuz hizmetler veriyoruz. Kuaför Hasan Urul Gaziantep ailesi olarak, sizi salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde salonumuza gelip, ayrıcalıklı hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz!

Uygulamalarımızda her zaman, dünyaca ünlü markalar ve oldukça kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Ayrıca, hijyene de fazlasıyla önem veriyoruz. Her malzemeyi, kullandıktan sonra sterilize ediyor ve tekrar kullanıma hazır hale getiriyoruz. Böylece, sadece güzelliğinize değil sağlığınıza da dikkat etmiş oluyoruz! Hayatınızın en değerli gününde, işini böylesine titizlikle yapan bir kuaföre kendinizi teslim etmek isterseniz, sizi en iyi halinizle hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz!

Gelin saçı ve makyajında; düğün yapacağınız mekan, konseptiniz ve gelinliğinizin detaylar çok önemli. Tüm bunların bir ahenk içinde olması için öncelikle sizinle sohbet ederek işe başlıyor ve bunları bize anlatmanızı istiyoruz. Ardından, saç modelinize ve makyajınıza karar veriyoruz.

Salon ve otel düğünleri gibi kapalı alanlar için genellikle, yüz şeklinize uygun bir topuz modeli öneriyoruz. Kır düğünleriniz için de örgü modelleri veya açık bırakılmış ve dalgalı saçları tercih edebilirsiniz. Makyajınızda ise, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarını kullanıyoruz. Öncelikle cildinizi güzelce temizleyip makyaja hazır hale getiriyoruz. Sonrasında ise kusursuz bir uygulama yapıyoruz. Saçlarınız ve makyajınız düğününüz boyunca alıcı olsun, bozulmasın diye de özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Hizmetlerimizin detayları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve Kuaför Hasan Urul fiyat listesi için, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka, Şoför Ali Cd. No:94, 27500 Şehitkamil/Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.