Kuaför Hasan Urul

E-posta Gönder

 • Şehitkamil, Gaziantep.

Ekiple Tanışın

Kuaför Hasan Urul Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Hasan Urul Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Hasan Urul Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Hasan Urul Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Hasan Urul Hakkında

2007 yılında açtığım ufak kuaför salonum ile, hayallerimi gereğe dönüştürmek için ilk adımı attım. Şimdilerde, geniş ve ferah bir salonda profesyonel bir ekiple birlikte siz değerli misafirlerimize kusursuz hizmetler veriyoruz. Kuaför Hasan Urul Gaziantep ailesi olarak, sizi salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde salonumuza gelip, ayrıcalıklı hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz!

Uygulamalarımızda her zaman, dünyaca ünlü markalar ve oldukça kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Ayrıca, hijyene de fazlasıyla önem veriyoruz. Her malzemeyi, kullandıktan sonra sterilize ediyor ve tekrar kullanıma hazır hale getiriyoruz. Böylece, sadece güzelliğinize değil sağlığınıza da dikkat etmiş oluyoruz! Hayatınızın en değerli gününde, işini böylesine titizlikle yapan bir kuaföre kendinizi teslim etmek isterseniz, sizi en iyi halinizle hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz!

Gelin saçı ve makyajında; düğün yapacağınız mekan, konseptiniz ve gelinliğinizin detaylar çok önemli. Tüm bunların bir ahenk içinde olması için öncelikle sizinle sohbet ederek işe başlıyor ve bunları bize anlatmanızı istiyoruz. Ardından, saç modelinize ve makyajınıza karar veriyoruz.

Salon ve otel düğünleri gibi kapalı alanlar için genellikle, yüz şeklinize uygun bir topuz modeli öneriyoruz. Kır düğünleriniz için de örgü modelleri veya açık bırakılmış ve dalgalı saçları tercih edebilirsiniz. Makyajınızda ise, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarını kullanıyoruz. Öncelikle cildinizi güzelce temizleyip makyaja hazır hale getiriyoruz. Sonrasında ise kusursuz bir uygulama yapıyoruz. Saçlarınız ve makyajınız düğününüz boyunca alıcı olsun, bozulmasın diye de özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Hizmetlerimizin detayları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve Kuaför Hasan Urul fiyat listesi için, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Karşıyaka, Şoför Ali Cd. No:94, 27500 Şehitkamil/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.