Gelin Saçı ve Makyajı

Şahinbey Gelin Saçı ve Makyajı

Özlem Kuaför
2 Yorum
2. yıl
Şahinbey
19 saatte cevap verir

Şahinbey gelin kuaförü arayanları buraya alalım! Güler yüzlü bir ekip ve neşeli bir ortamda sizi hayatınızın en önemli gününe hazırlıyoruz! Özlem Kuaför salonumuzda bir tek amacımız var, o da...

12.000
8.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

2.500-5.000 TL
Şahinbey
Erhan Kaya
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Şahinbey Kuaförleri ve Hizmetleri

Şahinbey, Gaziantep'in en yoğun nüfuslu ilçelerinden biri. Güzellik ve bakım ihtiyaçları için de hizmet sunan birbirinden farklı kuaföre yer veriyor. Her kuaförün sunduğu hizmetler farklı ve ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösteriyor. Şahinbey kuaförleri, saç kesimi, boyama, perma, maşa, düzleştirme gibi birçok hizmet sunuyor. Saç bakımı, saç derisi masajı, epilasyon gibi bakım hizmetleri de sunuluyor.

Gelin adayları Şahinbey'deki kuaförlerin donanımlı salonlarında konforlu bir şekilde hazırlanabiliyor. Saç, makyaj ve bakım hizmetleri için ayrı ayrı uzmanlar çalıştığından profesyonel bir hizmet alabiliyor; düğün gününüzde hayallerinizdeki görünüme kavuşabiliyorsunuz. Kuaför salonları, geniş ve modern tasarımlara sahip ve konforlu bir ortam sunuyor. Düğün öncesi hazırlıklarınızı rahat bir şekilde yapabileceğiniz ferah bir alanda hizmet veriyorlar.

Şahinbey Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Gaziantep Şahinbey kuaför salonlarının fiyatları, bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Merkezi ve popüler bölgelerde bulunan İbni Sina ve Yeditepe gibi mahallelerde bir tık yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat Güneykent, Binevler ve Alaybey mahallelerinde çok daha uygun fiyatlarda kuaför hizmeti alabiliyorsunuz. Ayrıca yüksek fiyatlı kuaförlerin kampanyaları ve avantajlı paketleri sayesinde uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Şahinbey kadın kuaför salonlarında sunulan hizmetin çeşidine göre farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Alaybey’deki kuaförlerin çoğunda takma kirpik, manikür-pedikür gibi yan hizmetler paket dahilinde yer alıyor. Bu sayede çok daha uygun fiyatlarla hizmet alabiliyorsunuz. Fiyatlar; salonun konumu, hizmetin kalitesi, kullanılan ürünlerin markası gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Şahinbey’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gaziantep’te kuaför seçerken öncelikle işletmenin hijyenik olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Şahinbey’deki kuaför alternatiflerinin saç ve cilt tipinize uygun hizmet sunup sunmadığına dikkat etmelisiniz. Örneğin; kuru saçlar için nemlendirici ürünler kullanılması gerekirken, yağlı saçlar için hafif ürünler öneriliyor. Cildinizde alerjiye yol açan bir makyaj ürünü ve malzemesi varsa, uzmanlara önceden haber vermelisiniz.

İyi bir kuaför Şahinbey’de gelin adayları ile iletişim kurarken nazik, sabırlı ve anlayışlı olmalı. Hayalinizdeki saç makyaj için taleplerinizi dikkate alan bir yerle çalışmalısınız. Eğer beğendiğiniz kuaförlerden daha önce hizmet almış olan gelinlerin yorumlarını okursanız, ilgi alaka ve hizmetleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Ayrıca yaptıkları saç ve makyajların fotoğraflarına bakmanızı da öneriyoruz.

Şahinbey Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Şahinbey Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Şahinbey’de gelin başı için hizmet veren kuaförler, gelin adaylarının saçlarına özen gösterirken, aynı zamanda saç sağlığına da dikkat ediyor. Saçların sağlıklı ve parlak görünmesi için özel bakımlar yapılıyor ve doğal ürünler kullanılıyor. Bazı Yeditepe Mahallesi kuaför salonlarında bakım hizmetleri gelin başı fiyat paketine dahil ediliyor. Çoğu salonda bu hizmetler ekstra ücret olarak yansıyabiliyor.

Gelin başı için özel bir saç modeli seçilirken; saçın yapısı, uzunluğu ve rengine göre uygun bir model belirleniyor. Ardından saçın şekillendirilmesi ve sabitlenmesi için özel ürünler kullanılıyor. Gaziantep Binevler kuaför salonlarında uygun fiyatlarla kaliteli bir gelin başı hizmeti alabiliyorsunuz. Bazı kuaförler dış çekim ve düğün gelin saçınızı bir paket halinde indirimli olarak sunabiliyor.

Şahinbey Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Şahinbey’de gelin makyajı yapan uzmanlar, doğal ve sade bir makyajdan daha göz alıcı ve dramatik bir makyaja kadar birçok farklı stili gerçekleştirebiliyor. Bu nedenle her gelin kendine özgü bir makyaj isteyebiliyor. Makyaj sanatçısı, istediğiniz tarza göre size uygun bir fiyat listesi sunuyor. Takma kirpikler İbni Sina Mahallesi’ndeki kuaförlerde paketinize ücretsiz olarak ekleniyor.

Şahinbey gelin makyajı fiyatları genellikle ortalama oluyor. Ancak bazı Konak Mahallesi makyaj sanatçıları bu fiyat aralığının altında veya üstünde bir fiyat talep edebiliyor. Deneyimli makyaj sanatçılarından alacağınız gelin makyajı hizmeti, diğer kuaförlere göre yüksek fiyatlı oluyor. Ancak daha yüksek fiyatlar da genellikle deneyimli ve kaliteli bir makyözün sunduğu hizmetin yansıması oluyor.

Şahinbey Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları