Kuaför İsmail Yıldız

E-posta Gönder

 • Şehitkamil, Gaziantep.

Ekiple Tanışın

Kuaför İsmail Yıldız Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför İsmail Yıldız Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför İsmail Yıldız Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför İsmail Yıldız Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför İsmail Yıldız Hakkında

Kuaför İsmail Yıldız Salonu Gaziantep’te gelin adaylarının tercihi! Zevk sahibi gelin adaylarının tarzlarına yakışan makyaj uygulamaları ve özgün saç stilleri için tercih ettiği salonda, profesyonel ekibimizle faaliyet gösteriyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, size en iyi hizmeti sunmak için yenilikleri de takip ediyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübe, bilgi birikimi ve aldığımız eğitimlerle her kadına özel uygulamalar yapıyoruz. Bu yüzden uygulamalara başlamadan önce sizi tanımayı, cilt yapınızı ve tarzınızı incelemeyi tercih ediyoruz. Salonumuzda uzmanlarımızla ön görüşmeye ne dersiniz?

Ön görüşmede tekrarı olmayan bu özel günü emanet edeceğiniz ekibimizi tanımanız, salonumuzdaki hijyeni ve çalışma disiplinini görmeniz bizim için son derece önemli. Güzelliğiniz kadar cilt sağlığınızı da emanet ettiğiniz ekibimizle hijyen kuralları kadar önemli makyaj malzemesi, saç boyası ve bakım ürünleri seçimini yapıyoruz. Bilindik markaların birinci sınıf ürünlerini kullanıyoruz. En iyisini hak eden gelin adaylarımız için saç ve makyaj provası da düzenleyebiliyoruz. Provalar her zaman tercih edilmiyor, bu yüzden planlama isteğe bağlı olarak yapılıyor.

Gaziantep porselen makyaj ve gelin saçı tasarımı için her şey hazır olduğunda düğün gününü bekliyoruz! O gün gelip çattığında doğal ve yumuşak renklerle makyaj uygulamaları yaparak işe başlıyoruz. Güzelliğinizi zarafetinizle taçlandırmak için sadeliği tercih ediyoruz. Tonlama, kontur ve bölgesel gölge işlemlerini yapıyor, göz alıcı güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Parlak dokunuşlar için kontur uygulamalarını isteğe bağlı olarak yapıyoruz.

Saç ve türban tasarımıyla hazırlıkları tamamlıyoruz. Saçınızla şıklığınızı tamamlıyoruz. Dilediğiniz hemen her saç modelini yüz hatlarınız, gelinlik ve duvak seçiminize göre stilize edebiliyoruz. Topuz, örgü ve dağınık modelleri modern tarzlarla tasarlıyoruz. Türban tasarımınız ile duvak uyumuna ve başörtüsü aksesuarlarıyla şıklığı tamamlamaya da hazırız. Unutmayın size ve sevdiklerinize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Siz de İsmail Yıldız Şehitkamil Kuaför Salonu’nu tercih ediyorsanız, sayfanın üst kısmındaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Pancarlı Asude Sitesi Bahriye Üçok Blv. No:24 Şehitkamil/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.