Gaziantep Kır Düğünü Mekanları

Romantik bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler için tüm Gaziantep kır düğünü mekanları Düğün.com'da. Mekanları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste, hayalindeki kır düğünü mekanını kolayca bul!


4 Firma listeleniyor

Kır Düğünü için planladığın yaklaşık bütçe nedir?
Diğer Firmalar

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

Açık Hava Düğün Mekanları İçin Dekorasyon Önerileri

Kır düğün mekanları, yaz düğünü yapacak olan çiftler için, yeşillik ve çiçekler arasında doğayla iç içe romantik bir düğün için iyi birer fırsat sunar. Farklı dekorasyon fikirlerine açık olursanız, konuklarınızı etkileyecek orijinal bir düğüne de ev sahipliği yapabilirsiniz. Bunun için işe davetli sayınızı ve düğün konseptinizi belirleyerek başlayın. Düğün konseptinizi baştan belirlemek, dekorasyonda da bütünlük yaratacaktır. Eğer bohem etkiler taşıyan bir kır düğünü planlıyorsanız, davetli masaları üzerine, düğün konseptinize uygun renkteki şişeleri ağaç dallarından aşağı sarkıtabilir, ahşap masalarınızın üzerini keten masa örtüleri, farklı renklerde peçeteler ve çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Kır bahçeleri, geniş bir alanda düğün yapma imkanı sunduğu için, kantin, kare, U, yuvarlak masaların kullanıldığı banket, kraliyet tipi olmak üzere birçok farklı oturma düzenine göre organize edilebilir. Sahip olduğunuz konuk sayısına uygun şekilde, bu oturma düzenlerinden birini seçebilirsiniz.

Düğün Gününüzde Hava Durumu Nasıl Olacak?

Düğün günü hava durumunun nasıl olacağını görebilmek için hava durumu aracını kullanmanızı ve tedbirinizi ona göre almanızı öneriyoruz. Mesela düğününüz yağışlı bir güne denk geliyorsa, düğün mekanınızdan çardak tente gibi ek hizmet sunup sunmayacaklarını öğrenebilirsiniz. Eğer havaların dengesiz olduğu bahar aylarında evlenecekseniz ve hava durumu aracı o gün için şiddetli yağış gösteriyorsa, düğün mekanının size kapalı alan sağlaması gerektiğini de önceden konuşmalısınız.

Gaziantep’te kır düğünü fiyatları hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız, bulunduğunuz sayfada mekanları listeleyebilir, dilediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.