Çiçekçiler

Gaziantep Çiçekçiler

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Buketi Ne Renk Olmalı?

Gelin buketi seçerken, öncelikle yapay mı yoksa canlı mı olacağı konusunu netleştirirseniz, renk seçiminizi de daha rahat yapabilirsiniz. Mevsiminde canlı gelin çiçeği seçmek, her zaman için daha ekonomik bir tercihtir. Örneğin bir kış düğünü yapacaksanız, kırmızı renkli sümbüllere, kamelyalara ya da beyaz renkli kardelenlere gelin el çiçeğinizde yer verebilirsiniz. Hangi mevsimde hangi düğün çiçeği tercih edebileceğinize ilişkin daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Gelin buketinizin rengini gelinliğinize göre de belirleyebilirsiniz. Örneğin krem, somon gibi sıcak tonlarda bir gelinlik giyecekseniz yine sıcak renklerde bir gelin buketi taşımanızı öneririz. Özellikle somon, beyaz ve pembenin farklı tonlarında hazırlanmış bir düğün çiçeği şıklığınızı ve uyumunuzu artıracaktır.

Düğün mekanınız ya da düğün konseptiniz de gelin buketinizin rengini belirleyici bir etken olabilir. Örneğin bir kumsal düğünü yapacaksanız, mavi süsen çiçeklerinden oluşan bir gelin buketi tercih edebilirsiniz. Eğer buketinizdeki kesme çiçekler beyaz renkli olsun isterseniz, çiçek kaplamasında farklı renk seçeneklerine yönelebilirsiniz. Bir kır düğünü için, papatyaların açık yeşil bir kaplama ile kombinlenmesi ile hoş bir gelin el çiçeği sahibi olabilirsiniz. Çiçekçinize gelin buketinizde yer alan çiçeklerden damat yaka çiçeği yaptırmayı da unutmayın.

Gaziantep’te çiçekçi arayışındaysanız, bulunduğunuz sayfada firmaları kolayca listeleyebilir, beğendiklerinizin profil sayfalarına girerek, çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri almayı unutmayın.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler