Gaziantep Catering Firmaları

Gaziantep'in en iyi catering firmaları Düğün.com'da! Hemen tıkla, Gaziantep'in en iyi yemek şirketlerini incele ve oturduğun yerden fiyat teklifi al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğünde Catering Fiyatları Neye Göre Değişir?

Düğün davetiniz için dışarıdan bir catering firması ile çalışmaya karar verdiyseniz, önceliğiniz kişi sayınızı belirlemek ve bu kişi sayısına göre bütçe ayarlaması yapmak olmalıdır. Catering fiyatları istenilen konsepte ve menü içeriğine göre değişiklikler gösterir. Örneğin yemek menüleri kırmızı ve beyaz et olmak üzere ikiye ayrılır. Elbette kırmızı etin fiyatı beyaz etin fiyatına göre daha fazla olacaktır. Ayrıca ordövr tabağı, ara sıcak seçimi ya da alkollü, alkolsüz seçeneği de fiyatları doğrudan etkiler. Ekonomik bir menü istiyorsanız, ordövr tabağını menüden çıkararak direkt ara sıcakla servis başlatabilirsiniz. Sonrasında ise tavuk menü seçeneklerinden istediğinizi seçebilir, alkol yerine de sınırsız meşrubat servisi tercihinde bulunabilirsiniz. Davetli sayınız çok fazla ise açık büfe veya kokteyl seçeneğini de değerlendirmenizi öneriyoruz. Böylece daha uygun fiyata catering hizmeti alabilirsiniz. Özellikle kokteyl fiyatları yemekli düğünlere göre oldukça hesaplı olabilir.

Menü içeriği zenginleştikçe catering fiyatları da artacaktır. Bu nedenle bütçenize uygun menü oluşturmanızı tavsiye ediyoruz. Gösterişli ve bol içerikli zengin bir menü için ise, başlangıç kokteyli, ordövr tabağı, ara sıcaklar, ana yemek ardından da pasta ve meyve ikramıyla beraber sınırsız alkol ya da meşrubat servisi tercih edebilirsiniz.

Gaziantep catering firmaları ile iletişime geçebileceğiniz bu sayfa üzerinden, ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmamalısınız. Ayrıca şehrinizdeki catering firması indirimlerinden yararlanmak için mutlaka kampanya sayfalarını takip etmenizi öneririz.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları