Gelin Saçı ve Makyajı Gaziantep

Ekip Saçkolik

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekip Saçkolik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Ekip Saçkolik Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Ekip Saçkolik Sıkça Sorulan Sorular

Ekip Saçkolik gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Ekip Saçkolik gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Ekip Saçkolik Hakkında

Ekip Saçkolik, köklü geçmişiyle çıraklıktan başlayarak uzmanlaşan bir grup kuaförün oluşturduğu bir işyeri olarak Gaziantep gelin başı kuaförleri arasında karşımıza çıkıyor. 2015 yılından bu yana butik kuaför anlayışını benimseyen firma, ekip çalışmasını misyon edinmiş ve sürekli eğitimle kendini geliştiren kadrosuyla siz değerli gelinlerine hizmet veriyor. Nişan, kına ve düğün gibi özel günlerinizde, saç ve makyaj konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çalışıyorlar.

Deneyim

Kuaför, işe çıraklık aşamasından başlayarak, her kadro üyesi uzun yıllar süren pratikle sektörde kendini kanıtlamış bir işletme. Değişen trendlere ve tekniklere olan hakimiyetini sürekli güncelleyen ekip, müşterilere en kaliteli hizmeti vermek için kendini geliştirmeye devam ediyor. Deneyimleri, müşterilere güven veren ve her bir kişiye özel ihtiyaçları karşılamak için geniş bir bilgi ve beceri yelpazesi veren sunan bir kuaför ekibi oluşturuyor.

Hizmetler

Salonda saç kesimi, renklendirme, perçem tasarımı ve saç şekillendirme gibi temel saç hizmetlerinin yanı sıra özel günlerinizde mutlulukla taşıyacağınız nişan, kına ve düğün saçı ile profesyonel makyaj hizmetleri de veriliyor. Deneyimli ekibi, her bir gelin adayının bütün ihtiyaçlarına özel çözümler üretebilmek için güncel trendleri takip ederken, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutuyor.

Ekip Saçkolik sadece saç kesimi ve tasarımı ile değil aynı zamanda kişisel bakım ve güzellikle ilgili geniş bir hizmet seçeneği oluşturarak müşterilerini baştan aşağı yenilenmiş ve özgüven dolu bir şekilde ağırlamayı amaçlıyor. Her müşteriye özel bir dokunuş ve özenle verilen hizmetleriyle, gelinlerini memnun etmek ve güzellik standartlarınızı karşılamak için çabalıyorlar.

Saç / Makyaj Tarzı

Kuaför, benzersiz ve özgün saç ve makyaj tarzlarıyla Gaziantep kuaför gelin başı konusunda öne çıkıyor. Gelinlerinin bireysel tarzına ve kişiliğine uygun tasarımlar yaparak, estetik anlayışını ve modayı ön planda tutuyorlar. Ekip, saç kesimi ve renklendirmesinde son trendleri takip ederken aynı zamanda kusursuz bir makyajla tamamlanan özel gün hizmetleri de veriyorlar.

Modern ve klasik tarzları bir araya getirerek, her müşterisine hitap etmeyi amaçlıyorlar. Gelin saçı ve makyajından günlük şıklığa kadar geniş yelpazede hizmet veren kuaför, müşterilerine güvenilir ellerde ve özgün bir tarzla unutulmaz deneyimler yaşatıyor. Her bir detayı titizlikle düşünerek, müşterilerin bütün beklentilerini aşmayı ve onlara özel bir güzellik bütünlüğü oluşturuyor.

Ekip Saçkolik, benzersiz ve özgün saç ve makyaj tarzlarıyla öne çıkan bir kuaför salonu. Gelin saçı ve makyajından günlük şıklığa kadar geniş bir yelpazede hizmet veren salon, gelin adaylarını düğün günlerine en güzel ve özenli şekilde hazırlıyor. Her bir detayı titizlikle düşünen bu güzellik salonu ile çalışmak için iletişime geçebilir, “Ücretsiz Teklif Al” formundan Gaziantep gelin başı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Osman Gazi Mh 56136 Nolu Sok. B Blok No:15

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.