Gaziantep Kulüpler ve Davet Alanları

Düğün davetin için şehrindeki en seçkin kulüp ve davet alanları bir tık uzağında! Tıkla, Gaziantep davet mekanlarını gör, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Vip Aykanat Orkide Salon
Üyelere
Özel Fiyat
79

Gaziantep düğün mekanları arasında farklı davet alanı alternatifleriyle öne çıkan Vip Aykanat Şehitkamil’de düğünlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 2010’dan beri hizmet veren Aykanat Balo ve...

Üyelere Özel

afta Sonu, Kokteyl, Paket

20.800 TL Fiyat Al

Maks. Kapasite
500-750 kişi
Çiçek Plaza
1
Çiçek Plaza

Şehitkamil

Gaziantep düğün salonları içinde, hem zevkinize hem bütçenize uygun bir mekan arayışında olan siz değerli çiftlerimize güzel bir haberimiz var. Çiçek Plaza olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz,...

Maks. Kapasite
750-1.000 kişi
Min. Yemekli
100 TL'den Az

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kokteyl Mekanları İle Avantajlı Düğün Yapın!

Kokteyl şeklinde düğün, yemekli bir düğün organizasyonuna göre çok daha uygun bütçelidir ve bu nedenle de çiftler tarafından sıkça tercih edilir. Ayrıca kalabalık düğünler için de oldukça ideal olduğunu bilmelisiniz. Bistro masalarının etrafında ayakta olan konuklarınız birbiriyle daha iyi iletişim ve etkileşim kurabildiği için samimiyet ortamı da daha fazla olur. Kokteyl düğün için canlı müzik imkanı sunan mekanlara yönelebileceğiniz gibi bir organizasyon firmasıyla anlaşarak DJ desteği alıp konuklarınızın eğlenceli vakit geçirmelerini de sağlayabilirsiniz. Açık havada kokteyl düşünüyorsanız, havuz başı mekanları ya da otellerin ve balo salonlarının teraslarını tercih edebilirsiniz. İkramlıklarınız zengin olsun isterseniz de kokteyl prolonge seçeneği iyi bir seçim olabilir. Dilerseniz açık büfe ile seçimi konuklarınıza da bırakabilirsiniz.

Eğer düğün yerine nikah kokteyli düşünüyorsanız, nikah yaptığınız yerin balo salonu ile anlaşabilirsiniz. Böylece nikahtan hemen sonra misafirlerinizi kokteyl alanına alarak kutlamaya başlayabilirsiniz. Kokteyl organizasyonu hem rahat hem de hareketli bir ortam sağladığı için gelinlik ve damatlık seçiminde rahat edeceğiniz modellere yönelebilirsiniz. Gelin adayları A kesim ya da düz kesim bir gelinlik tercih edebileceği gibi, damatlar da keten bir takım elbise tercih edebilirler. Mekan süslemesi için de çiçekli bir süsleme düşünebilirsiniz. Kokteyl masaları için çiçek süslemeleri oldukça hoş görünecektir.

Kokteyl, nişan ya da düğün organizasyonu için Gaziantep’teki davet mekanları ile iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın!

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

Gaziantep Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular