Gaziantep Kulüpler ve Davet Alanları

Düğün davetin için şehrindeki en seçkin kulüp ve davet alanları bir tık uzağında! Tıkla, Gaziantep davet mekanlarını gör, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları


Gaziantep Kulüpler/Davet Alanları Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Şahinbey 450 18 TL 8.100 TL
Şehitkamil 600 50 TL 30.000 TL
Nurdağı‎ 400 10 TL 4.000 TL

Kokteyl Mekanları İle Avantajlı Düğün Yapın!

Kokteyl şeklinde düğün, yemekli bir düğün organizasyonuna göre çok daha uygun bütçelidir ve bu nedenle de çiftler tarafından sıkça tercih edilir. Ayrıca kalabalık düğünler için de oldukça ideal olduğunu bilmelisiniz. Bistro masalarının etrafında ayakta olan konuklarınız birbiriyle daha iyi iletişim ve etkileşim kurabildiği için samimiyet ortamı da daha fazla olur. Kokteyl düğün için canlı müzik imkanı sunan mekanlara yönelebileceğiniz gibi bir organizasyon firmasıyla anlaşarak DJ desteği alıp konuklarınızın eğlenceli vakit geçirmelerini de sağlayabilirsiniz. Açık havada kokteyl düşünüyorsanız, havuz başı mekanları ya da otellerin ve balo salonlarının teraslarını tercih edebilirsiniz. İkramlıklarınız zengin olsun isterseniz de kokteyl prolonge seçeneği iyi bir seçim olabilir. Dilerseniz açık büfe ile seçimi konuklarınıza da bırakabilirsiniz.

Eğer düğün yerine nikah kokteyli düşünüyorsanız, nikah yaptığınız yerin balo salonu ile anlaşabilirsiniz. Böylece nikahtan hemen sonra misafirlerinizi kokteyl alanına alarak kutlamaya başlayabilirsiniz. Kokteyl organizasyonu hem rahat hem de hareketli bir ortam sağladığı için gelinlik ve damatlık seçiminde rahat edeceğiniz modellere yönelebilirsiniz. Gelin adayları A kesim ya da düz kesim bir gelinlik tercih edebileceği gibi, damatlar da keten bir takım elbise tercih edebilirler. Mekan süslemesi için de çiçekli bir süsleme düşünebilirsiniz. Kokteyl masaları için çiçek süslemeleri oldukça hoş görünecektir.

Kokteyl, nişan ya da düğün organizasyonu için Gaziantep’teki davet mekanları ile iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın!