Alyans ve Takı

Gaziantep Alyans ve Takı Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Alyans Ne Zaman Takılır?

Beraberliğin simgesi alyans, çiftlerin ilişkilerini resmiyete taşımak istedikleri zaman aileleri de işin içine katarak birbirlerine aldıkları bir yüzük modelidir. Çiftler aldıkları yüzükleri, söz, nişan ve evlilik yüzüğü olarak ister ayrı ayrı isterlerse de aynı yüzük olarak kullanılabilirler. Yani, söz için aldığınız yüzükleri, nişan yüzüğü ve evlilik yüzüğü olarak da tercih edebilirsiniz. Kısaca alyans, çiftlerin evlilik sürecine girmeleriyle beraber alınır ve en yakınlarıyla beraber yapacağı bir törenle de takılır.

Alyans Fiyatları Neye Göre Değişir?

Alyans fiyatları, yüzüğün özel tasarım olup olmamasına, altın, gümüş, çelik, platin ya da titanyum alaşımlarından hangisinin kullanıldığına ve motifli ya da taşlı olması durumuna göre farklılıklar gösterir. Bu nedenle çiftler alyans almaya karar verdiklerinde ilk olarak bütçe hesaplaması yaparak hareket etmelidirler. Sonrasında bütçenize en uygun yüzük modellerini araştırarak tarzınıza ve zevkinize uyumlu olan yüzükleri tercih edebilirsiniz. Eğer uygun fiyatlı alyans arıyorsanız, alaşımını, gramajını ve yüzüğün modelini bütçenize göre seçeneklendirebileceğinizi unutmayın. Örneğin, düşük gramlı ya da materyalinde altının yanı sıra başka alaşımların da bulunduğu ya da altının kullanılmadığı, özel tasarım olmayan yüzük modellerine yönelerek oldukça uygun fiyata alyans alabilirsiniz.

Gaziantep’te alyans almak için takı firması araştırırken, firmaların profil sayfalarını detaylıca incelemenizi tavsiye ediyoruz. Beğendiğiniz yüzükler için firma ile iletişime geçebilir ve de ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. İndirim sayfasını ziyaret ederek kampanyalardan yararlanabileceğinizi de sakın unutmayın!