Kuaför Mehmet Göçer

E-posta Gönder

 • Şehitkamil, Gaziantep.

Ekiple Tanışın

Kuaför Mehmet Göçer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Mehmet Göçer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Mehmet Göçer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Mehmet Göçer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Mehmet Göçer Hakkında

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurların başında gelir. Bu nedenle gelin saçınız ve makyajınız konusunda işinizi şansa bırakmanız ve güzelliğinizi profesyonel ellere teslim etmeniz oldukça önemlidir. Biz Kuaför Mehmet Göçer Gaziantep olarak gerek profesyonel ekibimiz gerek fark yaratan hizmetlerimizle en özel günleri için kusursuzu isteyen müstakbel gelinlere aradıkları hizmeti fazlasıyla sunuyoruz. Şimdiye kadar pek çok müstakbel gelinin yanında, Türkiye’nin sevimli sevilen ünlü isimlerine de hizmet verdik. Şimdi de yıldızı olacağınız bu özel günde ışığınızı ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

Salonumuzda işini aşkla yapan profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Salonumuza ilk adımınızı attığınız andan başlayarak size güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Size rahat edeceğiniz konforlu bir ortam yaratarak, kuaför hazırlıklarınızın düğün yorgunluğunuzu üzerinizden atacağınız keyifli bir aktiviteye dönüşmesini sağlıyoruz.

Gelin saçı modelinizi belirlerken profesyonel bir bakış açısıyla yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, duvağınızı, düğün mekanınızı ve tarzınızı analiz ederek hazırlıklarımıza başlıyoruz. Elbette ki hazırlıklarınız boyunca sizin istek ve zevkleriniz doğrultusunda hareket etmeye de özen gösteriyoruz. Düğün gününüzde uygulamak istediğiniz model için daha uzun saçlara sahip olmak isterseniz son derece kaliteli malzemeler kullanarak kaynak işlemleri de yapıyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise öncelikle yüz hatlarınıza ve tarzınıza uygun bir makyaj yapmaya özen gösteriyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek ve kaliteli ürünler kullanıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde çok daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış ışıldayan güzelliğinizle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Kuaför Mehmet Göçer fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mücahitler Mh. Ali Fuat Cebesoy BLK:B, D:NO:54, 27000 Şehitkamil,Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.