Gelin Saçı ve Makyajı Gaziantep

Güngör Fashion Design Coiffeur

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Güngör Fashion Design Coiffeur Hakkında

1950 yılında Gaziantep’te doğdu. İlkokulu Akyol İlköğretim Okulu'nda okudu. Gaziantep Kolej Vakfı'nın ilk öğrencileri arasında ortaokul eğitimimi tamamladı. Liseyi İstanbul Site Koleji’nde devam ederek bitirdi. Üniversiteye gidemedi evlendi. Bu evliliğimden bir oğlum oldu. Şu anda oğlumla beraber çalışıyorum. Aynı zamanda Avrupa'da moda tasarımı ile ilgili birçok çalışmalarım oldu. Yapmış olduğum çalışmalarımın sonucunda bugünkü mevkime gelmiş bulunuyorum. Geçmişten Günümüze Güngör Moda Güngör Fashion Design 1990 yılında kurdum. Ben bu günlere, işimde sevgiyle ve azimle çalışarak, çok titiz davranarak ve her detaya dikkat ederek geldim. Başarıya ulaşmamın sırrı; hırsım ve azmimdir. Diğer bir nedeni ise modayı yakından çok iyi takip etmemdir. Sadece yurt içinde değil, dünya genelindeki modayı da her zaman yakından takip ettim. Türkiye’deki ve yurt dışındaki modacılarla gerektiğinde birebir diyalog kurdum. Bunların yanı sıra dünya çapında tüm fuarları yakından takip edip izleme şansı bulmam, işimin yükselişe çıkmasındaki sebeplerindendir.

Hizmetlerimiz

Özel Sipariş Gelinlik Dikimi:
Gelinlik, göz kamaştırıcı detaylar ve özel tasarımlar doğrultusunda size özel dikerek, rüya gibi bir gecede rüya gibi bir gelin olmanız için sizi hazırlamaktayız. Tek yapmanız gereken hayalinizdeki gelinlik modelini bize sunmak.

Özel Sipariş Nişanlık Dikimi:
Nişanlılığın geleneksel olgusunu taşıyan nişanlık modellerimizi dünya çapında isim yapmış öncü markaların sunduğu modellerin ışığında ve siz gelin adaylarının tarzı ve beğenisi doğrultusunda kendi fikirlerimizle birleştiriyor, rüyalarınızın nişanlık kıyafetini dikiyoruz.

Özel Sipariş Bindallı Dikimi:
Geçmişten günümüze kına gecelerinde gelinlerin vazgeçilmez giysisi olan bindalı gelinlerimizin zevkinize göre tasarlıyor ve dikiyoruz.

Özel Saç Aksesuar Tasarımı:
Mükemmel bir gelin saçı ancak mükemmel aksesuarlarla tamamlaabilir. Saç modelinizin daha güzel görünmesini istiyorsanız saçlarınıza çiçekler serpiştirebilir ya da taç, toka gibi boncuklu aksesuarlar kullanabilirsiniz. Bütün aksesuarlarımızı sizin zevkinize göre tasarlıyoruz.

El Çiçeği Tasarımı:
Gelinlerin vazgeçilmez aksesurlarından biri de el çiçeğidir. El çiçeğinizi ister gelinliğinze uygun, isterseniz de renkli çiçeklerle tasarlıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Sarı Güllük Mh. Zübeyde Hanım Blv. Uzer Apartmanı No : 32

  • Haritadaki Konumu

    Güngör Fashion Design Coiffeur Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.