Kuaför Adnan Tilkioğlu

E-posta Gönder

 • Şehitkamil, Gaziantep.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Adnan Tilkioğlu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Adnan Tilkioğlu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Adnan Tilkioğlu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Adnan Tilkioğlu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Adnan Tilkioğlu Hakkında

Rüya gibi bir gelin olmanıza yardımcı olduğumuz Kuaför Adnan Tilkioğlu’nda beklentilerinizin karşılanacağı bir hizmet almaya hazır olun! Gaziantep Şehitkamil kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz salonumuzda düğününüz için saç ve makyaj tasarımları yapıyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte uzun zamandır güzellik sektöründe başarıyla faaliyet gösteriyoruz. İşimizi severek yapıyor ve bu da gülen yüzümüze daima yansıtıyor. Tecrübelerimizle gelinlerimize en çok hangi stillerin yakışacağı konusunda yönlendirmelerde bulunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla ise son kararı daima sizin vermenizi istiyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda tarzınıza en yakın çalışma örneklerimizi göstererek hizmet kalitemize dair fikir edinmenizi sağlıyoruz. Moda olan trendleri daima yakından takip ederek çalışmalarımızda yer vermeye özen gösterdiğimiz kuaför salonumuzda beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Saçlarınızı maşa ve fön yardımıyla şekillendirdikten sonra birbirinden farklı toplama stilleriyle istediğiniz modele dönüştürüyoruz. Tacınız varsa saçlarınızı taç modelinizi ön plana çıkaracak şekilde yapıyoruz. Makyaj aşamasına geldiğimizde ise ten renginizi ve yüz hatlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Profesyonel bir hizmet sunabilmek için kaliteli markaların en öne çıkan malzemelerini kullanıyoruz. Pürüzsüz görünmeniz için kapatıcılığı yüksek ve ten renginize uyumlu ürünler tercih ediyoruz. Kaşlarınıza kalem yardımıyla şekil vererek bakışlarınızı ön plana çıkarıyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkarmak için ise kontur ve aydınlatıcı uyguluyoruz. Tüm hazırlıklarınızı tamamladığımızda ise sabitleyici sprey sıkarak makyajınızın uzun saatler boyunca kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de Gaziantep kuaförleri arasında yer aldığımız güzellik salonumuzda beklentilerinizin karşılandığı bir hizmet almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir, bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Değirmiçem, Turan Apartmanı, Mithat Enç Cd. D:No:22, 27090 Şehitkamil/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.