Gaziantep Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Baştan sona kusursuz bir kına gecesi için hemen Düğün.com'a gel! İhtiyacın olan kına gecesi mekanları, kına gecesi malzemeleri ve kına organizasyon şirketleri Düğün.com'da! Tüm firmaları incele, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

24 Firma Listeleniyor

Araban

Nazlım Kına Organizasyon

Bindallı, kaftan, davul şov, dilek feneri, gelin hamamı, hint kınası, normal kına, kına ekibi, kına müziği, kına süslemeleri, kına tepsileri, el mumları, kına törenleri gibi çok çeşitli hizmetler...

Evet

Aksesuar Kiralama

4.000-6.000 TL

Min. Paket Fiyatı

186 4

Şehitkamil

Grand Park Düğün Ve Organizasyon

- Dünyadaki gelişmeleri göz önüne alarak: - Sürekli değişen ve gelişen düğün, kına, nişan, parti ve toplantı organizasyon çerçevesi içinde. - İsteğe bağlı üç salon (safir, gold, vip) ileri teknoloji..

400-500

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

24 4 2

Şehitkamil

Dansın Renkleri Kına Organizasyon

2010 yılında kurulan Dansın Renkleri Topluluğu başta Kayseri, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş illeri olmak üzere Türkiye’nin her yerinde düğün, kına, sünnet,..

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

85 7 1

Şehitkamil

İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu

İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu

750-1.000

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

31

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Mekanları

Bir düğün olur da kına gecesi ve bekarlığa veda olmaz mı? Miladınız olacak bu günden önce bekar son günlerinize veda etmeden olmaz. İster gelin ve damat olarak dostlarınızla birlikte modern bir eğlence düzenleyin ister ayrı ayrı bekarlığa veda edin. Kına gecesi alternatiflerini ise eskiden beri vazgeçilmez bir eğlence olarak tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa veda ve kına gecesinin olmazsa olmazları ise size çok keyif verecektir. Kına kıyafetinizden elinize takabileceğiniz güllü mendillere, bekarlığa veda gecesi için özel hediyelere kadar tüm kına ve bekarlığa veda kıyafet ve aksesuarlarını bulacağınız Antep’in özel firmalarını bir araya getirdik. Geç kalmadan incelemeye başlayın ve bütçemde bu eğlenceye yer yok demeden Düğün.com’a özel indirimlerle masrafsız bir eğlence yaşamaya hazırlanın.