Kuaför Fatih & İpek

E-posta Gönder

 • Şahinbey, Gaziantep.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Fatih & İpek Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Fatih & İpek Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Fatih & İpek Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Fatih & İpek Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Fatih & İpek Hakkında

Gaziantep’te hizmet verdiğimiz Kuaför Fatih & İpek isimli salonumuzda uzun zamandır çok sayıda gelini yaşamlarının en özel günlerinden biri olan düğünlerine hazırlıyoruz. Saç tasarım merkezi olarak hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda beklentilerinizi karşılayacak uygulamalarımızda hayalini kurduğunuz görüntüye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte uzun zamandır güzellik sektöründe başarıyla faaliyet gösteren samimi bir ekibiz. Düğünlerin çok heyecanlı bir hazırlık sürecine sahip olduğunun farkında olduğumuz için önceliğimiz hazırlıklarınız esnasında keyifli vakit geçirmeniz. Bunun için de her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Güzellik ve bakım sektörleri sürekli geliştiği ve kendini yenilediği için biz de moda olan trendleri yakından takip ederek çalışmalarımızla ayak uyduruyoruz.

Kuaför salonumuzda sadece saç ve makyaj tasarımı yapmakla kalmıyor saç kesimi ve renklendirme hizmetlerimizle de imaj değişikliğiniz konusunda size yardımcı oluyoruz. Düğününüz öncesi sizinle görüşerek hayalini kurduğunuz gelin görüntüsüne dair konuşuyoruz. Çalışmalarımızı da sizinle paylaşarak nasıl bir hizmet alacağınız konusunda sizi aydınlatıyoruz. Düğün günü hazırlıklarınız esnasında dilerseniz sevdiklerinizle birlikte salonumuzda hazırlanabiliyorsunuz. Bunun için bize önceden kaç kişinin sizinle birlikte geleceğinizi belirtmeniz gerekiyor.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj uygulamalarını rahatlıkla yaptığımız salonumuzda önceliğimiz daima sizin isteklerinizin gerçeğe dönüşmesi oluyor. Farklı toplama stilleriyle saçınıza istediğiniz şekli rahatlıkla veriyoruz. Makyaj yapımı sırasında ise kaliteli malzemeler tercih ederek uzun saatler boyunca kalıcılığını koruyan bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak uygulamalarımızla profesyonel makyaj yaparak göz kamaştırıcı görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de Gaziantep Şahinbey kuaförleri arasında bir tercih yapacaksanız sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri değerlendirmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.