Make Up Artist Fatma Yaramış

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Make Up Artist Fatma Yaramış Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Make Up Artist Fatma Yaramış Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Make Up Artist Fatma Yaramış Sık Sorulan Sorular

Make Up Artist Fatma Yaramış gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Make Up Artist Fatma Yaramış gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Make Up Artist Fatma Yaramış gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Make Up Artist Fatma Yaramış gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Make Up Artist Fatma Yaramış şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Make Up Artist Fatma Yaramış şehir dışında hizmet veriyor.


Make Up Artist Fatma Yaramış ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Make Up Artist Fatma Yaramış ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Make Up Artist Fatma Yaramış Hakkında

Düğün gününüzde sevdiklerinizin hayran bakışlarına maruz kalacağınız ve sizi özel hissettirecek bir makyaja ne dersiniz? Make Up Artist Fatma Yaramış ile bunu çok kolay bir şekilde gerçekleştireceğiz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Öncelikle gelin adaylarımızın makyajlarını, son model aksesuarlardan ve ürünlerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Bu makyaj ürünlerimizin ve diğer aksesuarlarımızın kalite ve sağlık açısından onaylı olduğunu da belirtmek isteriz.

Nasıl bir makyaj istiyorsunuz? Doğal ve sade mi? Gösterişli ve göz alıcı mı? Nasıl bir makyaj isterseniz isteyin, Make Up Artist Fatma Yaramış ile düğün gününüzde ışıl ışıl olacağınızdan emin olabilirsiniz. Makyajınızı yaparken birçok detaya önem veriyoruz. Mesela yüz hatlarınız. Burnunuza, göz renginize hatta elmacık kemiklerinize bile dikkat ediyor ve makyajınızı bu ayrıntılara göre gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda saç modelinizin, gelinliğinizin hatta ve hatta düğününüzün konseptinin bile makyajınız için çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Küçük gibi görünseler de büyük ayrıntılar olduğunu fark edeceksiniz.

Salonumuzun oldukça şık bir tasarımdan oluştuğunu ve her aksesuar ve malzemenin en yenilerinin tercih edildiğini fark edeceksiniz. Yaptığımız işin sanat olduğunu biliyoruz. Sizi güzelleştireceğimizi, kendi işletmemizdeki dizayn ederken sarf ettiğimiz emek ve özveriden anlayacaksınız.

Gaziantep Ziyapaşa’da faaliyet gösteriyoruz. Kahve Dünyası’nın tam karşısında bulunan işletmemizde kolay bir ulaşım imkânına sahip olacaksınız. Özel araçlarınızla gelebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da gelebilmektesiniz. Aynı zamanda Gaziantep’teki hemen hemen her yere gelebiliyor ve makyajınızı yapabiliyoruz. Gelin makyajınız için şehir dışına hizmetimiz de bulunuyor.

Make Up Artist Fatma Yaramış ile kusursuz bir görüntüye sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Gaziantep Make Up Artist Fatma Yaramış’ı verdiği kaliteli hizmet ile tanıyacak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.