Gelin Saçı ve Makyajı

Kestel Gelin Saçı ve Makyajı

Kestel Müge Kuaför

7.500-10.000 TL

Kestel Kudret Kuaför

7.500-10.000 TL

Kestel İlknur Kuaför

2.500 TL'den az

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Osmangazi Eyşan Beauty

10.000
6.500 TL

Karacabey Kader Akçay Make Up Hair Studio

10.000
8.500 TL

Nilüfer İzzet Coiffeur

5.000-7.500 TL

Nilüfer Bloom Hair Lounge

10.000-15.000 TL

Nilüfer Ddk Estetik ve Güzellik

11.000
7.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kestel Kuaförleri ve Hizmetleri

Bursa’nın merkeze yakın küçük ve şirin ilçelerinden biri olan Kestel’de hem saç hem de makyaj hizmetleri sunan kuaförler yer alıyor. Kestel kuaförleri, anlamlı ve özel günlerinize ortak oluyor. İlçedeki salonlar, hayatınızın en manidar günleri arasında yer alan düğününüzde saç ve makyaj hizmetlerinizi üstleniyor. Kestel’deki kuaförlerde; takma kirpik, manikür ve pedikür hizmetleri de bulunuyor.

Kestel kadın kuaförleri yoğun olarak; Vanimehmet, Kale ve Ahmet Vefik Paşa semtlerinde yer alıyor. Bu bölgelerdeki salonlar, hünerli ve deneyimli personellerle çalışmayı tercih ediyor. İlçedeki kuaförlerin hizmet içerikleri ve olanakları farklılık gösterebiliyor. Buna bağlı olarak fiyatlar da değişiyor. Kestel’de her gelin adayının kriterlerini karşılayacak bir kuaför salonu mutlaka bulunuyor.

Kestel Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Kestel kuaför fiyatları, ortalamanın altında ya da üzerinde olabiliyor. Kuaför salonlarının hizmet verdiği semtler fiyatlarda farklılıklar yaratıyor. Vanimehmet Cuma Caddesi’ndeki salonlarda gelin adaylarını oldukça uygun rakamlar karşılıyor. Kale ve Ahmet Vefik Paşa mahallelerindeki kuaförlerde ise fiyatlar ortalamanın bir tık üzerinde seyrediyor. Buradaki kuaförler, hizmetlerini profesyonel ekibiyle birlikte sunuyor.

Kestel kuaförlerinin fiyatları genellikle standart hizmetleri kapsıyor. Ekstra hizmetler, ödeyeceğiniz tutarın üzerine ekleniyor. Talepleriniz ve seçimleriniz doğrultusunda Bursa Kestel kuaförleri size özel bir fiyat çıkarıyor. İlçedeki kuaför salonlarının bir kısmında; erken randevu imkanı, ödeme kolaylıkları, kampanya fırsatları ve dönemlik indirimler de oluyor. Bütün bunlardan haberdar olmak için kuaför salonlarıyla iletişime geçmeniz gerekiyor.

Kestel’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğün saçınızı ve makyajınızı yaptıracağınız yeri dikkatli bir şekilde seçmenizde fayda var. Organizasyon gününüzde herhangi bir sorunla karşılaşmamak için prova imkanı sunan Kestel kuaför salonlarını tercih etmelisiniz. Böylece gelin başınızda ve düğün makyajınızda beğenmediğiniz kısımlar olursa, bunları önceden görüp değişikliğe gidebilirsiniz. Dilerseniz, başka bir kuaförle veya makyözle de iletişime geçebilirsiniz.

Kestel’de hizmetleriyle gelin adaylarının güzelliklerini taçlandıracak salonlar arasında seçim yaparken hem kuaförlerin hem de makyözlerin tutum ve davranışlarına dikkat etmelisiniz. Hazırlık sürecinizi, pozitif ve çözüm odaklı profesyonellerle geçirmeye özen göstermelisiniz. Tekrarı olmayan böylesine güzel bir günü, keyifli ve stressiz bir şekilde yaşamalısınız. Gelin saçınızı ve makyajınızı alanında yetkili olan uzmanlara teslim etmelisiniz.

Kestel Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Kestel Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Kestel’de seçtiğiniz saç modelini kusursuz bir şekilde yapabilecek birçok kuaför bulunuyor. İlçedeki kuaförlerin gelin saçı hizmetleri için talep ettikleri fiyatlar farklılık gösterebiliyor. Vanimehmet Mahallesi’ndeki kuaförler hem iddialı hem de daha salaş gelin saçı modellerini ortalamanın altında rakamlara yapabiliyor. Gelin saçınızda kullanacağınız aksesuarlar doğrultusunda ödeyeceğiniz tutar değişebiliyor. Fakat semt genelinde uçuk rakamlar karşımıza çıkmıyor.

Kestel gelin saçı fiyatları, Ahmet Vefik Paşa ve Kale mahallelerindeki kuaför salonlarında ortalamanın biraz üzerinde olabiliyor. Bu bölgelerdeki salonlar, sektörde senelerdir hizmet veren profesyonel kuaförlerle birlikte çalışıyor. Uzmanların sunduğu kapsamlı ve ayrıcalıklı hizmetler fiyatları yükseltebiliyor. Gelin saçınızda eklentilerden yararlanmak isterseniz, bu noktada ödemeniz gereken tutar da artıyor. Her türlü ek hizmet ücretlere yansıyor.

Kestel Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Kestel gelin makyajınız için uzman makyözlerden hizmet alabileceğiniz yerler arasında bulunuyor. Makyözler, seçtiğiniz makyaj stili ve almak istediğiniz hizmetler doğrultusunda size özel bir fiyat sunuyor. Makyajınızın süresi ve uğraştırıcılığı da fiyatlara direkt olarak etki ediyor. Standart gelin makyajı hizmeti için ortalamanın altında rakamlar talep eden makyözler, Vanimehmet semtinde yer alıyor.

Cildinizi makyaja hazırlayan bakım ve nemlendirme işlemleri ödeyeceğiniz tutarı artırabiliyor. Kestel semtlerinin bir kısmında, ciltte uzun süre akmadan kalabilen porselen makyajların fiyatları ortalamanın üzerinde oluyor. Pürüzsüz gelin makyajınız için ortalamanın üzerinde bir bütçe aralığı belirleyen makyözler, Kale ve Ahmet Vefik Paşa’da yer alıyor. İpek kirpik, microblading ve lifting gibi işlemlerin ödemesi ayrıca alınıyor.

Kestel Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları