İlknur Kuaför

E-posta Gönder

 • Kestel, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

İlknur Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

İlknur Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

İlknur Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İlknur Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

İlknur Kuaför Hakkında

Bursa Kertel’de gelin saçı ve makyajı hizmeti veren İlknur Kuaför, birbirinden güzel olanakları ve profesyonel ekibiyle her daim yardıma hazır. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren başarılı bir firmayız. Zamanın trenlerini yakından takip etmeyi, kendimizi sürekli geliştirmeyi ve hizmet standartlarımızı sürekli yükseltmeyi asla ihmal etmiyoruz. Bu sebepten hayal ettiğiniz ne varsa hayata geçireceğimizden eminiz. Gelin en değerli gününüzde size yol arkadaşlığı yapalım!

Türban tasarımı da yaptığımız salonumuzda en iyi hizmeti sunabilmek için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Ayrıca düğün günü sizinle birlikte gelen yakınlarınız da profesyonel saç ve makyaj imkanından yararlanabiliyor. Tabii bu olanaktan faydalanmak için düğünden önce bize kişi sayısını bildirmeniz gerekiyor. Sonrası tamamen bizim kontrolümüzde olacak.

Düğün dışında katılacağınız bütün eğlencelerden, davetlerden, söz, nişan ve kına gecelerinden önce de bizden destek alabiliyorsunuz. Her türlü ihtiyacınıza yaratıcı çözümler üretebilmek adına kendimizi sürekli yeniliyor, sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi oluyoruz. Özellikle makyaj uygulamaları için kaliteli kozmetik ürünler kullanmayı tercih ediyor, ekipmanlarımızın hijyenine dikkat ediyoruz. Bu nedenle aklınızda soru işareti olmadan güzelliğinizi bize teslim edebilirsiniz.

Bursa gelin saçı ve makyajı konusunda uzman olan ekibimiz, size birbirinden güzel saç modelleri ve makyaj stilleri öneriyor. Bazen omuzlarınızın üzerine düşen su dalgası saç modelleri bazen ise gösterişli topuzlar yapıyoruz. Ara sıra size tavsiyeler sunsak da son kararı her zaman siz veriyorsunuz. Saç tasarımınız bittikten sonra duvağınızı takıyor, yüzünüze son dokunuşları yapıyoruz. Artık tamamen hazırsınız.

Gördüğünüz gibi titiz bir süreç yönetimimiz var. Eğer bu süreçte siz de bizden destek almak ve hakkımızda daha fazla bilgi isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.