Kudret Kuaför

E-posta Gönder

 • Kestel, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kudret Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kudret Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kudret Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kudret Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kudret Kuaför Hakkında

Hayatınızın en değerli günlerinden biri olan düğününüz için tüm isteklerinizi yerine getirebilecek bir kuaför salonu mu arıyorsunuz? Kudret Saç Tasarım ile bu mümkün! Sizi bu özel güne eksiksiz bir şekilde hazırlıyor, hayran bakışlar arasında eşsiz saatler yaşamanızı sağlıyoruz.

İlk günden itibaren Kestel kuaförleri arasında önemli bir konuma sahip olmak ve çiftlerin aklına gelen ilk isimlerden olmayı amaçlıyoruz. Bu yüzden kalite standardımızı sürekli artırıyor, memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızı sürekli geliştiriyoruz. Yalnızca güzel saç ve makyaj modelleri ortaya çıkarmakla kalmıyor, güler yüzlü ev sahipliğimiz ile de ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı gösteriyoruz.

Saç ve makyajınız için bir model belirlerken pek çok kriteri ön planda tutuyoruz. Modellerin yalnızca güzel durmasını değil, gelinliğinizle, düğün mekanınızla ve düğün konseptinizle de bir bütün halinde olmasını amaçlıyoruz. Bu yüzden önce sizi yakından tanıyor, gerekli tüm detayları öğreniyoruz. Tarzınız ve zevklerinize de öncelik vererek sizi en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar belirliyoruz.

Kullandığımız tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarını tercih ediyor, güzelliğinize layık olmak için üstümüze düşen ne varsa yerine getiriyoruz. En değerli gününüzde bizi tercih etmenin sorumluluğuyla çalışıyor, kusursuz bir görünüm için gerekli tüm ayrıntıların üstünde duruyoruz.

Bahar ve yaz dönemi ile birlikte düğünler de haliyle fazlalaşıyor. Biz de özellikle bu tarihlerde yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Eğer sizin de düğününüz bu tarihlerdeyse herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına bizimle düğününüzden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle ekibimiz ile birlikte bu özel güne eksiksiz bir şekilde hazırlanıyor, buradan mutlu bir şekilde uğurlamak için tüm planları yapıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Mutluluğunuzu paylaşmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.