• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Müge Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Müge Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Müge Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Müge Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Müge Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Müge Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Müge Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Müge Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Müge Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Müge Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Müge Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Müge Kuaför Hakkında

Bursa Kestel'de faaliyet gösteren Müge Kuaför, düğününe kusursuz bir şekilde hazırlanmak isteyen gelinlerin ilk tercihi oluyor. Her biri alanında uzman saç tasarımcılarımız, kaliteden ödün vermeyen hizmetlerimiz ve ferah salonumuz sayesinde hayal ettiğiniz profesyonel hizmetleri tek bir adreste bulacaksınız.

Büyük bir sevgi duyduğumuz mesleğimizi uzun yıllardır yapan başarılı bir ekibiz. Şimdiye kadar Bursa’da düğün yapan birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı bulduk ve her birinin hayallerine dokunduk. Bizimle iletişime geçtikleri andan salonumuzdan ayrıldıkları ana kadar beraber hareket ettik ve süreç boyunca çok eğlendik. Tecrübe anlamında da bize çok şey katan gelin adaylarımızın olumlu geri dönüşleri işimize sıkı sıkı sarılmamızı sağladı. Şimdi bu tecrübe ve motivasyonla sizin yanınızda olmak, güzelliğinizle tarzınıza ışık tutmak istiyoruz. Hadi başlayalım!

Saç ve makyaj için model önerilerinde bulunmadan belli kriterleri göz önünde tutuyoruz: Düğün mekanınız açık mı kapalı, gelinlik modeliniz, saç yapınız, duvağınız, saç aksesuarlarınız... Bu kriterleri sorgulamamızın amacı tepeden tırnağa her detayın birbiriyle uyumlu olmasını sağlayarak sizi kusursuz bir güzelliğe kavuşturmak. Bize verdiğiniz yanıtlara göre daha önce yaptığımız saç tasarımlarından örnekler gösteriyoruz. Seçim yaptığınız anda vakit kaybetmeden uygulama aşamasına geçiyoruz.

Tabii gelin makyajınızı da biz yapıyoruz. Saçlarınıza gösterilen hassasiyet makyajınız için de gösteriliyor salonumuzda, hiç merak etmeyin. Makyözlerimiz yüz hatlarınızı ortaya çıkaran doğal bir makyaj yapmak için titiz bir çalışma yürütüyor. Uygulamalarımıza cildinizi nemlendirmekle başlıyoruz. Daha sonra baz çalışmaları yapıyor, en sevdiğiniz renkler ve ürünler eşliğinde makyajınızı tamamlıyoruz. Makyajınızın düğün bitene kadar kalıcı olması için sabitleyici spreyler sıkmayı da ihmal etmiyoruz.

Gördüğünüz gibi birçok detayla yakından ilgileniyor, size güvenilir bir hizmet veriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Bursa gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Ahmet Vefik Paşa, Mahallesi, Bursa Cd. No:40, 16450 Kestel/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.