Deep Makas Hair

E-posta Gönder

 • Alanya, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Deep Makas Hair Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Deep Makas Hair Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Deep Makas Hair Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Deep Makas Hair Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Deep Makas Hair Hakkında

Hayatınızın en özel gününde profesyonel ellerde yapılmış kusursuz bir saç ve makyajla tüm hayran gözleri üzerinize toplamak isterseniz sizi Deep Makas Hair’e davet ediyoruz.

Biz Deep Makas Hair Antalya gelin saçı ve makyajı konusunda size kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. 3 kişilik profesyonel ekibimizle size en iyi hizmeti sunabilmek için salonumuzda sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünlerine yer veriyoruz. Sektörde kendimizi devamlı geliştirmek için son trendleri yakından takip ediyor, son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte oluyoruz.

Gelin saçı ve makyajınızı hazırlarken öncelikle sizin beklentilerinizi tam olarak karşılamayı hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklara başlamadan önce gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm istek ve beklentilerinizi detaylıca öğreniyoruz. Ardından hazırlıklarınızın her aşamasında sizin içinize tam olarak sinecek bir görüntüye kavuşmak için özenle çalışıyoruz.

Gelin saçınızın yüz şeklinize, gelinlik modelinize ve düğün konseptinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Düğün gününde uzun saç kullanmak isteyen kısa saçlı gelinlerimiz için doğal görünümlü mikrokaynak uygulaması yapabiliyoruz. Dilerseniz saçınızda çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak farklı bir ışıltıya sahip olmanızı sağlıyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her uygulamada olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak saçınızın doğal ışıltısını korumasını sağlıyoruz. Saçlarınızı kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra kaliteli saç spreyleriyle güçlü bir şekilde sabitleyerek saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini korumasını sağlıyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza geçtiğimizde hijyene öncelikle çok önem veriyoruz. Yüz hatlarınıza, gelin saçınıza ve tarzınıza en uygun makyajı tasarlayarak, düğün gününüzde kusursuz bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. Makyajınızın düğün gününüz boyunca bozulmaması için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Deep Makas Hair Antalya kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Biz profesyonel ekibimizle güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.