Selda & Deniz Kuaför

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Selda & Deniz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Selda & Deniz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Selda & Deniz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Selda & Deniz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Selda & Deniz Kuaför Hakkında

Hayalini kurduğunuz düğün gününüzde nasıl bir gelin olmak istediğinizi planladınız mı? Tarzınıza, zevklerinize ve beğeninize uygun gelin saçı ve makyajı önerilerimiz ile kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor, tüm davetlilerinizi etkilemeyi hedefliyoruz. Selda & Deniz Kuaför olarak en mutlu gününüzde yanınızda olmak ve hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz!

Ümraniye’de açıldığımız ilk günden beri kaliteyi ve profesyonelliği esas alıyoruz. Bu yüzden de kendimizi sürekli geliştirmek ve gelin adaylarımıza hep daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. İstek ve beklentilerinizi ön planda tutarak, yaratıcılığımızı, küçük ve sihirli dokunuşlarımızı da hissettirerek ortaya tarzınızı yansıtacağınız saç ve makyaj modelleri çıkarıyoruz.

Bunu yaparken gelinliğinize, düğün konseptinize ve düğün mekanınıza dikkat ediyoruz. Tepeden tırnağa uyumlu görünmeniz ve düğününüzde adeta parıldamanız için bu detaylara öncelik veriyor, bu özelliğimiz ile de Ümraniye kuaförlerinden farklılaşıyoruz. Olaya sadece saç ve makyaj olarak bakmıyor, kusursuz bir gelin olmanız için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Salonumuzda kullanılan güzellik ürünlerinin ve makyaj malzemelerinin hepsinin sağlık ve hijyen açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, bize olan güveninize her şekilde layık olmayı hedefliyoruz. Saçınızı sabitlemek ve gün boyunca ilk hali gibi görünmesini sağlamak için özel spreyler kullanıyoruz. Aynı şekilde makyajınız için de hem yüzünüzü daha parlak göstermesi hem de makyajın kalıcılığını artırması için özel kremler kullanıyoruz.

Düğünlerin özellikle hafta sonları daha çok tercih edildiğini düşünerek salonumuzda hafta sonu da hizmet veriyoruz. Salı günleri hariç haftanın 6 günü bizi tercih edebilir, imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Eğer siz de Selda Deniz Kuaför farkını yaşamak ve düğününüzde göz alıcı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Düğününüz kusursuzluğu hak ediyor, siz de öyle!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.