Asyam Kuaför

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Asyam Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Asyam Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Asyam Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Asyam Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Asyam Kuaför Hakkında

Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için ihtiyacınız olan en özel dokunuşlar ve şıklığınızı tamamlayan saç tasarımı için Asyam Kuaför Salonu’na davetlisiniz!

Ümraniye kuaför salonları arasında yer alan salonumuzda, düğün günü küçük dokunuşlarla büyük değişimler yapmak için hazırız. Bu konuda profesyonel makyaj sanatçımızla büyüleyici güzelliğiniz için çalışıyoruz. Doğru teknikler ve aydınlatmayla bölgesel gölgelendirme yapıyoruz. Kontur tekniklerinden de yararlanarak güzelliğinize ışık tutuyoruz. Kullandığımız makyaj ürünlerini soracak olursanız, profesyonel makyaj artistimiz Yeliz Hanım dünyaca ünlü markaların birinci sınıf ürünlerini sizin için tercih ediyor! Dilerseniz, sayfanın üst kısmında yer alan fotoğraflarda gelinlerimizin kusursuz makyajını inceleyebilirsiniz. Siz de değişim için Asyam Kuaför’ü tercih ediyorsanız, henüz provada güzelliğinize yaptığımız etkiyi fark edeceksiniz!

Ustalıkla yaptığımız bir diğer iş ise saç tasarımı. Yüzünüze yakışan saç tasarımı değişimin son parçası. Şüphesiz ki her kadın için de önemli. Hele de gelin saçı modeli, değil mi? İşte tam da bu yüzden hak ettiğiniz güzelliğe kavuşmanız için çalışıyoruz. Aslında doğru tasarımlarla yalnızca şıklığınızı tamamlıyoruz. Ancak size bir sorumuz var: Topuz, örgü ve dağınık saç modellerden hangisi? Buna karar verirken tarzınıza uyumlu olması kadar; gelinliğinizin yaka kesimi ve yüz hatlarınıza uygunluğu da düşünmelisiniz. Türban tasarımı için de renk ve aksesuar seçimlerine özen göstermelisiniz. Üstelik karar aşamasında yalnız olmak zorunda değilsiniz! Saç stilistimiz, size yol gösterici olmak için heyecanla bekliyor.

Tüm bunların yanında, düğün öncesi dilediğiniz saç uygulamaları ile el-ayak bakımlarını da yaptığımızı biliyor musunuz? İstekleriniz doğrultusunda; mikroblading, kirpik uygulamaları, saç bakımı, renk değişikliği, estetik renklendirme ve kesim gibi birçok işlemle imajınızı yenileyebiliriz.

Siz de Asyam Kuaför iletişim formunu doldurarak fiyat teklifleri almaya ve ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? İstanbul gelin saçı ve makyajı hizmetleri için Ümraniye’yi tercih eden gelinlerimizi heyecanla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.