Ebru Öztel Kuaför

E-posta Gönder

  • Ümraniye, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Ebru Öztel Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Ebru Öztel Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Ebru Öztel Kuaför Sık Sorulan Sorular

Ebru Öztel Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Ebru Öztel Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Ebru Öztel Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Ebru Öztel Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Ebru Öztel Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ebru Öztel Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Ebru Öztel Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ebru Öztel Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Ebru Öztel Kuaför Hakkında

Düğün hazırlıklarına başlayan her gelinin aklında saç ve makyaj vardır. Elbette kusursuz ilgi ve güzelliğinize ışık tutan profesyonelliği hak ediyorsunuz. Üstelik bu gece sizin geceniz ve her şey harika olmalı. Bu yüzden bir kadın olarak sizi çok iyi anlayan, estetik ve güzellik algısıyla zarafetinizi ortaya çıkarmak için çalışan Ebru Öztel ve profesyonel ekibimizle tanışın!

Güzel gelinlerimiz için Ümraniye’de Bosna Bulvarında faaliyet gösteriyoruz. Salonumuzda; güzellik ve sağlık için çalışıyor, işimizi uzmanlıkla yapıyoruz. Bunun için İstanbul Adın Üniversitesi Güzellik Uzmanlığı mezunu olan Ebru Hanım yönetiminde sürekli eğitimler almaya devam ediyoruz. Markamızın kurucusu gibi akademik eğitimlere ve mesleki öğrenmeye önem veren bir ekibiz. Hak ettiğiniz her şeyi yüksek kalite standartlarında sunmak için çalışıyoruz. Siz de salonumuzda bunu hissedeceksiniz. Gözle görünen hijyenik atmosferi ve düzeni de seveceksiniz.

Gelelim, Ümraniye kuaför salonları arasında bizi tercih ettiğinizde sunduğumuz gelin saçı ve makyajı hizmetlerine. Randevu sistemiyle çalışarak düğün öncesi planlama yapmayı tercih ediyoruz. Hayal ettiğiniz saç modelini tasarlamak için gelinlik modeliniz ve düğün konseptinizi öğreniyoruz. Aynı zamanda tarzınızı keşfediyor, yüz şeklinize uyan tasarımı yapmaya odaklanıyoruz. Örgü, topuz, dalgalı, dağınık ve yüksekten sıkı toplanmış saç modelleri arasından size en çok yakışanı uygulamaya önem veriyoruz. Çünkü hayal ettiğiniz şıklık için önceliğimiz güzelliğinize ışık tutmak! Şık gelinlerimiz için türban tasarımı, duvak ve aksesuar düzenlemeleri de yapıyoruz.

Sıra cildinize ve makyajınıza geldiğinde, kaliteli ürünler kullanarak uygulamalar yapıyoruz. Tercih ettiğimiz dünyaca ünlü markaların kalitesine ve cilt sağlığınıza uygunluğuna güveniyoruz. Harika görünmeniz için aydınlık ve doğal makyaj uygulamaları yapmayı tercih ediyor, ifade ve kaş uzmanımız sayesinde size özel dokunuşlar yapıyoruz. Baş döndüren güzelliğinizle hazır olduğunuzda, aynada gördüğünüz görüntüden memnun olacaksınız!

Siz de Ebru Öztel Kuaför iletişim formunu doldurarak bir an önce ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Form bu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.