Moda Gül Kuaför

E-posta Gönder

  • Ümraniye, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Moda Gül Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Moda Gül Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Moda Gül Kuaför Sık Sorulan Sorular

Moda Gül Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Moda Gül Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Moda Gül Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Moda Gül Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Moda Gül Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Moda Gül Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Moda Gül Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Moda Gül Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Moda Gül Kuaför Hakkında

Düğününüzde sizi, hayal ettiğiniz görünüme kavuşturuyoruz! Ümraniye kuaför salonları arasında, Moda Gül ailesi olarak, siz değerli çiftlerimize eşsiz güzellikte hizmetler veriyoruz. Profesyonel saç bakımı ve kusursuz manikür uygulamamızla birlikte, düğüne hazırlık sürecinizde, ışıldamanızı sağlıyoruz. Sizi bu özel güne, en iyi halinizle hazırlıyoruz ve müstakbel eşiniz, gözlerini sizin üzerinizden alamıyor!

Gelin saçı ve makyajınız için genellikle, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak renkleri ve modelleri tercih ediyoruz. Bunun sebebi ise, tamamen sizi yansıtmak istememizden geliyor. Yıllar sonra fotoğrafları açıp baktığınızda mutlu olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Öncelikle, sizinle kahve eşliğinde hoş bir sohbete başlayarak, nasıl bir gelin hayalinizin olduğunu öğreniyoruz. Bu esnada, düğününüz hakkında diğer detayları da anlatmanızı istiyoruz.

Salon düğünleriniz için, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tavsiye ediyoruz. Gelin tacıyla ve duvakla süsleyebileceğiniz bu topuz, mekana uyum sağlayacaktır. Kır ve açık hava düğünleriniz için de açık bırakılmış dalgalı veya dağınık bir şekilde örülmüş saç modellerini tercih edebilirsiniz. Zarif çiçekli saç aksesuarlarıyla birlikte, düğün konseptinize yakışır tarzda bir görüntü elde edebilirsiniz.

Makyaj uygulamanızda, sizin tercihlerinize göre hareket ediyoruz. Doğal tonlar veya renkli makyajlardan hangisini tercih ederseniz, ona göre bir uygulama yapıyoruz. Kusursuz bir ten makyajınız sonrasında, derin bakışlara sahip olmanız için buğulu bir göz makyajı ve son olarak, uygun bir ruj seçimiyle makyajınızı tamamlıyoruz.

Düğün gününüzde siz değerli gelinlerimize, düğün yapacağınız mekanda da hizmet verebiliyoruz. Siz yeter ki nerede daha rahat edeceğinizi söyleyin, ekipmanlarımızı her yere taşıyabiliriz.

Hakkımızda öğrenmek istedikleriniz ve gelin saçı ve makyajı fiyat bilgisi için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Alemdağ Cd .Cici Sk. Ümraniye/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.