Prenses Kuaför

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Prenses Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Prenses Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Prenses Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Prenses Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Prenses Kuaför Hakkında

Kendi masalınızın başrolü olacağınız düğün gününüzde profesyonel ellerde kusursuz hazırlanmış bir saç ve makyajla kendinizi prensesler gibi hissetmek istiyorsanız sizi Prenses Kuaför Ümraniye’ye davet ediyoruz.

Belki de yıllardır beklediğiniz düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Prenses Kuaför olarak düğün gününüzde size ve sevdiklerinize kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Salonumuzda çalışan ekip arkadaşlarımızın tamamı alanında eğitim almış profesyonel üyelerden oluşuyor. Bu sayede tüm şekillendirme, renklendirme ve kesim tekniklerini ustalıkla kullanabiliyoruz. Kendimizi devamlı bir adım ileri taşımak için de eğitimler alıyor, sektörümüzdeki son yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Açıldığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeden hizmet ediyoruz. Bu nedenle salonumuzda kullandığımız her saç ve cilt ürününde oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınızın yıpranmasına engel olmak için doğal içerikli ve kaliteli saç ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Makyajınızın düğün gününüz boyunca akmasına engel olmak için de kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara başlamadan önce sizin istediğiniz görüntüye dair tüm isteklerinizi ve zevklerinizi öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın tamamını öğrendiğimiz bu bilgiler doğrultusunda yapıyoruz. Bu sayede düğün gününüzde aynada oluşan son görüntünün her detayıyla içinize sinmesini sağlıyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise öncelikle yüz hatlarınıza uygun bir makyaj yapmaya özen gösteriyoruz. Profesyonel kontur uygulamalarımızla yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarırken, ufak tefek kusurlarınızı daha az görünür kılıyoruz. Düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz, profesyonel kaş tasarım ve ipek kirpik hizmetleri de sunuyoruz.

Düğününde daha uzun saç kullanmak isteyen gelinlerimiz için mikro kaynak uygulaması da yapıyoruz. Son derece kaliteli ürünlerle yaptığımız kaynak uygulamamızla, çok doğal bir görünüm yakalıyoruz.

Siz de düğün gününüzde yenilenmiş bir güzellikle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Prenses Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İstiklal, Alemdağ Cd No:280, 34762 Ümraniye/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.