Star Saç Tasarım

E-posta Gönder

  • Ümraniye, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Star Saç Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Star Saç Tasarım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Star Saç Tasarım Sık Sorulan Sorular

Star Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Star Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Star Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Star Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Star Saç Tasarım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Star Saç Tasarım şehir dışında hizmet vermiyor.


Star Saç Tasarım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Star Saç Tasarım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Star Saç Tasarım Hakkında

2002 yılından bu yana güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz salonumuz Star Saç Tasarım Ümraniye’de bulunuyor. İstanbul’un en merkezi ve büyük ilçelerinden birinde yer alan salonumuzun konumu ulaşım açısından da oldukça elverişli. Bu sayede hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’ndan pek çok müşterimiz bizi tercih edebiliyor. Burada işini severek ve de güler yüzlülükle yapan 8 kişilik bir ekibiz ve herkes kendi alanında sahip olduğu uzmanlıkları ve tecrübeleriyle çalışıyor. Üstelik gerekli olduğu takdirde yoğun dönemlerde ekip sayımızı da artırabiliyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz ve kişisel bakımına değer veren tüm kadınları salonumuzda ağırlıyoruz.

Bir kuaförden bekleneceği üzere salonumuzda özel gün ve organizasyonlara hazırlanmak isteyen hanımefendiler için de Star Saç Tasarım olarak hizmet ediyoruz. Düğünler, nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, mezuniyet baloları, parti ve kutlamalar gibi daha aklınıza gelebilecek tüm etkinlikler için tercih ediliyoruz. Kuşkusuz hepsinden daha özel olan kesinlikle düğün törenleridir ve biz de bu güne biraz daha fazla özen gösterdiğimizi söyleyebiliriz. Birbirini seven ve hayatlarını birleştirmek isteyen çiftlerin heyecanlarını paylaşmak ve onlara eşlik etmek bizim için de bir mutluluk sebebi.

Gelinlerimizi düğünlerine hazırlarken her istediklerini eksiksiz gerçekleştiriyoruz ve tüm beklentilerini yerine getiriyoruz. Ayrıca gelinin yanında 15 kişiye kadar yakınlarını da alabiliyoruz. Randevuda belirtildiği müddetçe programımızı buna göre ayarlayabiliyoruz. Dünya modasını takip edip trendlerden haberdar olduğumuz için gelinlerimize düğün konseptine uygun modern saçlar yapıyoruz. Eğer gelinimizin özel olarak istediği bir model varsa da onu aynen uygulayabiliyoruz. Makyözümüzün tecrübesi sayesinde makyajda da harikalar yaratıyor, doğal tonlar ve renkler kullanarak gelinimizin kendi güzelliğini ortaya çıkarıyoruz.

Ümraniye Namık Kemal kuaförleri arasında seçim yaparken Star Saç Tasarım olarak tercihinizi bizden yana kullanacaksanız yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Sütçü İmam Caddesi Namık Kemal Mahallesi Kukul İş Hanı No:90/3 Ümraniye/İstanbul.

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.