Işıltı Kuaför

E-posta Gönder

  • Ümraniye, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Işıltı Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Işıltı Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Işıltı Kuaför Sık Sorulan Sorular

Işıltı Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Işıltı Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Işıltı Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Işıltı Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Işıltı Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Işıltı Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Işıltı Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Işıltı Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Işıltı Kuaför Hakkında

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor ve siz hâlâ kuaför seçimini yapmadıysanız; Işıltı Kuaför ekibi olarak size yardımcı olmaktan büyük keyif alacağımızı bilmenizi isteriz. O büyük günde konuklarınızın tüm bakışları sizin üzerinizde olacak. Bunun farkında olan ekibimizle size profesyonel hizmetler sunuyoruz. Hazırlık aşamasından işlemlerinizin bitip salonumuzdan ayrıldığınız ana kadar güler yüzlü yapımızdan asla ödün vermiyoruz. İşte Ümraniye kuaförlerinden bizi ayıran en büyük özellik! Bu yapımız sayesinde sizin de düğün stresiniz azalıyor.

Bir kuaförden beklediğiniz her hizmeti bulabileceğiniz salonumuzda; boya, keratin saç bakımı, manikür, pedikür gibi işlemler de yaptırabilirsiniz. Düğün gününüze en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlayacak bu uygulamaları, saç ve makyaj modelinizi konuşmak için bir ön görüşme yapıyoruz. İhtiyaçlarınızı değerlendirdikten sonra size uygun olacak saç modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Ense veya yüksek topuzlar, su dalgası, örgü ve açık saç tasarımlarımızdan içinize sineni seçtiğinizde prova imkanımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Gelelim uygulayacağımız gelin makyajınıza. Bu aşamada da titiz bir çalışma yürütüyor, yüz hatlarınızı ortaya çıkaran sihirli dokunuşlar yapıyor. Far ve ruj rengi seçimini size bırakıyoruz. Tabii gerektiğinde tavsiyeler vermeyi de ihmal etmiyoruz. Düğün günü boyunca kalıcı olacak bir makyaj için sabitleyici spreylerden yardım aldığımızı da söyleyelim. Aynı işlemi saçlarınıza da uyguladığımızdan saç ve makyajınızın bozulmayacağını bilerek gönlünüzce dans edebiliyorsunuz.

Düğün günü gelip çattığında her şeyi önceden planladığımız için işimiz oldukça kolay oluyor. Hemen uygulama aşamasına geçiyoruz. Belli bir aşamaya geldiğimizde gelinliğinizi giyiyorsunuz. En son duvağınızı ve saç aksesuarlarınızı takıyoruz. Artık o değerli gün için tamamen hazırsınız. Eğer bu bahsettiğimiz sürecin içinde yer almak istiyorsanız; gelin saç makyaj fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mehmet Akif Mahallesi Elalmış Caddesi Tarık Buğra Sokak No:24/A Şerifali

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.