Işıltı Kuaför

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Işıltı Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Işıltı Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Işıltı Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Işıltı Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Işıltı Kuaför Hakkında

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor ve siz hâlâ kuaför seçimini yapmadıysanız; Işıltı Kuaför ekibi olarak size yardımcı olmaktan büyük keyif alacağımızı bilmenizi isteriz. O büyük günde konuklarınızın tüm bakışları sizin üzerinizde olacak. Bunun farkında olan ekibimizle size profesyonel hizmetler sunuyoruz. Hazırlık aşamasından işlemlerinizin bitip salonumuzdan ayrıldığınız ana kadar güler yüzlü yapımızdan asla ödün vermiyoruz. İşte Ümraniye kuaförlerinden bizi ayıran en büyük özellik! Bu yapımız sayesinde sizin de düğün stresiniz azalıyor.

Bir kuaförden beklediğiniz her hizmeti bulabileceğiniz salonumuzda; boya, keratin saç bakımı, manikür, pedikür gibi işlemler de yaptırabilirsiniz. Düğün gününüze en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlayacak bu uygulamaları, saç ve makyaj modelinizi konuşmak için bir ön görüşme yapıyoruz. İhtiyaçlarınızı değerlendirdikten sonra size uygun olacak saç modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Ense veya yüksek topuzlar, su dalgası, örgü ve açık saç tasarımlarımızdan içinize sineni seçtiğinizde prova imkanımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Gelelim uygulayacağımız gelin makyajınıza. Bu aşamada da titiz bir çalışma yürütüyor, yüz hatlarınızı ortaya çıkaran sihirli dokunuşlar yapıyor. Far ve ruj rengi seçimini size bırakıyoruz. Tabii gerektiğinde tavsiyeler vermeyi de ihmal etmiyoruz. Düğün günü boyunca kalıcı olacak bir makyaj için sabitleyici spreylerden yardım aldığımızı da söyleyelim. Aynı işlemi saçlarınıza da uyguladığımızdan saç ve makyajınızın bozulmayacağını bilerek gönlünüzce dans edebiliyorsunuz.

Düğün günü gelip çattığında her şeyi önceden planladığımız için işimiz oldukça kolay oluyor. Hemen uygulama aşamasına geçiyoruz. Belli bir aşamaya geldiğimizde gelinliğinizi giyiyorsunuz. En son duvağınızı ve saç aksesuarlarınızı takıyoruz. Artık o değerli gün için tamamen hazırsınız. Eğer bu bahsettiğimiz sürecin içinde yer almak istiyorsanız; gelin saç makyaj fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Mahallesi Elalmış Caddesi Tarık Buğra Sokak No:24/A Şerifali

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.