Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz

  • Min. Fiyat
    2.500-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500-5.000 TL

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz Sıkça Sorulan Sorular

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Hair Cheff Bünyamin & Oğuz şehir dışında hizmet vermiyor.

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500-5.000 TL aralığındadır.

Hair Cheff Bünyamin & Oğuz Hakkında

2017 yılında kurulan Hair Cheff markası altında çalışan 5 kişilik bir ekibimiz var. Ekibimizle birlikte hizmet kalitemizin ve yeteneklerimizin ustalığına güvenmek için uzun yıllar sektörde farklı markalar altında yer aldık. Sektörel öğrenmeyle kazandığımız el becerileri ve aldığımız eğitimlere güvenerek bu yolculuğa çıktık. Hayallerimizi gerçekleştirmek için Ümraniye’de kapılarını açtığımız salonumuzda daima kaliteli hizmetin adresi olmayı hedefledik. Bu yüzden sektörümüzdeki yenilikleri, modayı, saç ve makyaj ürünlerini takip ederek her geçen gün bir şeyler daha öğreniyoruz.

Hair Cheff Şerifali’deki adresimizde, randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu sayede her misafirimize özel ilgi ile hassas bir çalışma süreci sağlayabiliyoruz. Yenilenme, bakım ve sağlıklık güzelliğin adresi olan salonumuzda markamızın kurucusu Bünyamin ve Oğuz Bey’in yönetiminde gelin saçı, makyajı hizmeti veriyoruz. Hayatınızın en özel anlarında güzelliğinize ışık tutmak için planlı ve sistemli bir çalışma süreci hazırlıyoruz. Bunun için ilk randevuda pek çok önemli detayı konuşmamız gerekiyor. Zaman kaybetmeden en hızlı ve doğru sonuçları elde etmek için saçınızı ve cildinizi tanımaya da özen gösteriyoruz. Saçınızın düğün günü ışıldamasını sağlamak için sağlıklı bir görüntüye ihtiyacı var. Bu yüzden ihtiyaç hisseden gelin adaylarımıza saç bakımı uygulamaları yapıyoruz. Zaten düğün öncesi harekete geçtiğimiz için yeterli zamana sahip oluyor ve arzu ettiğiniz; kaynak, renk değişikliği, saç kesimi, ombre, sombre gibi işlemleri de yapabiliyoruz.

Düğün günü gelip çatıyor! Her şey daha önceden planlandığı için size özel tasarladığımız saç modelinin ilk uygulamalarıyla harekete geçiyoruz. Ardından doğru şekilde nemlendirdiğimiz cildinizde aydınlık ve doğal bir makyaj uygulaması yapıyoruz. Porselen makyajınız için makyaj sabitleyici spreyle gece boyunca kalıcı olacak dokunuşlarımızı tamamlıyoruz. Bunun için birinci sınıf markaların dünyaca ünlü ürünlerini kullanıyoruz. Saçınızı da tamamladığımızda, aynaya bakma zamanı geliyor ve kendinizi özel hissederek yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşuyor... İşte bizim ustalığımız ve mesleğimizdeki özen gülümsemenizle ortaya çıkıyor. Siz ve yakınlarınızın güzelliğine ışık tutmak için düğün günü toplam 7 kişiyi salonumuzda ağırlayabiliyoruz.

Ümraniye kuaför salonlarından Hair Cheff Bünyamin & Oğuz’u tercih ediyorsanız, iletişim formumuz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres::

    Şerifali Mah. Hatboyu Cad. Turgut Özel Bulvarı No:150/2, 34775 Ümraniye/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.