Hatice Ergin Hair Studio

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Hatice Ergin Hair Studio Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Hatice Ergin Hair Studio Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Hatice Ergin Hair Studio Sık Sorulan Sorular

Hatice Ergin Hair Studio gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hatice Ergin Hair Studio gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Hatice Ergin Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hatice Ergin Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, cilt bakımı, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Hatice Ergin Hair Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Hatice Ergin Hair Studio şehir dışında hizmet vermiyor.


Hatice Ergin Hair Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hatice Ergin Hair Studio ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hatice Ergin Hair Studio Hakkında

Düğün yaklaştıkça gelin adayları oldukça heyecanlı ve yoğun bir sürece girerler. Bu süreçte pek çok şey ile ilgilenmek zorunda kalırlar. Biz gelin hanımın istediği görünüme kavuşmasını sağlamak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla bize kendilerini emanet edebilmeleri için çok çalışıyoruz. Hatice Ergin Hair Studio ekibi olarak trendleri takip ediyoruz. Moda olan saç renklerini, aksesuarlar tercihlerini göz önünde bulunduruyoruz.

Hatice Ergin Kuaför Sarıyer’de saç modeline nasıl karar veriyoruz?

Düğün saçınız için pek çok detaya dikkat ediyoruz. Saçın rengi, yapısı ve uzunluğu model seçiminde oldukça önemli. Gelinliğinizin rengi, modeli, düğünün yapılacağı mekân, duvak ve çiçek tercihlerine de dikkat ediyor. Uygun saç ve makyajı bulmak için provalar yapıyoruz. Tüm detayları göz önünde bulundurarak saç tasarlıyoruz.

Nihai kararı da size bırakıyoruz. Özel günlerinizde nasıl bir görünüme sahip olmak istiyorsanız da dinliyor, yönlendirmeler de bulunuyoruz. Zevkinize göre düzenleyebildiğimiz saçınıza uygun aksesuarları da beraber seçiyoruz. Taç ve şık tokaları örgü, topuz ya da açık bıraktığımız saçlarda kullanıyoruz.

Makyajda dikkat ettiğimiz noktalar neler?

Gelin adayının yüz şekli, göz yapısı makyajda çok önemli. İlk olarak makyaj sanatçılarımız yüzünüzü inceliyor ve ideal makyajı buluyor. Gözlerin mi ön plana çıkarılması gerekli yoksa yüz kemiklerini mi belirginleşmeli diye düşünüyor, en uygun makyaj stilini belirliyoruz.

Makyajda son dönemde en çok tercih edilen ürünleri inceliyor ve en kaliteli makyaj markalarını kullanıyoruz. Makyajınızın kalıcı olması için de birçok sprey ve krem kullanıyoruz. Ürünlerimizi beraber çalıştığımız iş ortaklarından temin ediyoruz.

Saç renklendirme, kesim, microblading ve saç bakımıyla ilgili her konuda destek olabiliriz. Eğer gelin saç makyaj fiyatları İstanbul mevkiinde en uygun nerede diye sorarsanız doğru sayfasınız. Peki, en uygun fiyatlara ulaşmak için ne yapmalısınız?

Sayfa üzerinde yer alan formu doldurun. İletişim bilgilerinizi “Ücretsiz teklif al” butonuyla bize iletin. Size özel saç ve makyaj modelini belirlemek için salonumuzda buluşalım.

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mahallesi, Şht. Mithat Yılmaz Cd. No:61, 34450 Sarıyer/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hatice Ergin Hair Studio Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.