Ruj Kuaför Sarıyer

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Ruj Kuaför Sarıyer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Ruj Kuaför Sarıyer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ruj Kuaför Sarıyer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ruj Kuaför Sarıyer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ruj Kuaför Sarıyer Hakkında

Güzellik ve bakım her kadının vazgeçilmezidir. Biz de Ruj Kuaför Sarıyer ekibi olarak size, güzelliğe dair neredeyse tüm hizmetleri sunuyoruz. Aynaya baktığınızda iyi hissetmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Özel günleriniz için de, aynı özveriyle çalışıyoruz. En iyi halinizle misafirlerinizi karşılamanız için, durmak bilmeden çalışıyoruz. Siz de kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

Özel günlerinizin en önemlisi olan düğün gününüze kusursuz bir şekilde hazırlanmanız için çabalıyoruz. Hayallerinizdeki gelini gerçeğe dönüştürmek için profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermemiz dolayısıyla, tecrübe sahibiyiz. Bu deneyim sayesinde tüm beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz. Dilerseniz, bizimle anlaştığınız takdirde ne gibi ayrıcalıklara sahip olacağınızdan bahsedelim.

Öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, düğün detaylarınızı öğreniyoruz. Düğününüzü nerede yapacağınızı, hangi konsepti belirlediğinizi ve gelinliğinizin ayrıntılarını göz önünde bulundurarak planımızı oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz bu plan çerçevesinde, bir prova tarihi belirliyoruz. Provada, yüz şeklinize ve diğer unsurlara uygun saç modelinizi belirliyoruz. Tesettürlü gelinlerimiz için ayrı bir türban tasarımı hizmetimiz de bulunuyor. Dilerseniz, aksesuar kullanarak da renk katabilirsiniz.

Makyajınız için ise, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak şekilde makyajlar yapmayı tercih ediyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, etkileyici bakışlara sahip olmanız için harika bir göz makyajı yapıyoruz. Yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için de kontür uygulaması yapıyoruz. Son olarak, makyajın bütününe uyacak renkte bir rujla da makyajınıza son veriyoruz.

Sarıyer Kuaför salonları arasında seçiminizi yaptıysanız ve bizi tercih ettiyseniz, bu güzel gününüzde bir payımızın olacağı için mutluluk duyarız. Bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Reşitpaşa, Tuncay Artun Cd. No:18, 34467 Sarıyer/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.