Gökhan Avcı Hair Stylist

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Gökhan Avcı Hair Stylist Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Gökhan Avcı Hair Stylist Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gökhan Avcı Hair Stylist Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gökhan Avcı Hair Stylist Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Gökhan Avcı Hair Stylist Hakkında

Gökhan Avcı Hair Style olarak işini severek yapan, gelişmeleri takip eden, yeri geldiğinde sektöre yön veren bir ekibiz. İstanbul gelinlerinin en iyi görünüme sahip olmaları için çalışıyor, hayal ettikleri saçı ve makyajı yapıyoruz.

Gelin adayları birçok model inceliyor. Fakat hangisini tercih edeceklerini bilmiyorlar. Biz de yılların verdiği bilgi ve tecrübemiz sayesinde ideal saç ve makyajı seçmelerinde yardımcı oluyor, onlara yakışacak modeli seçiyoruz.

Peki, Gökhan Avcı Kuaför Bahçeşehir adresinde hangi hizmetleri sağlıyor, hangi noktalara dikkat ediyoruz?

Şüphesiz ki saç ve makyajın uyumlu olması çok önemli. Hem saçın hem de makyajın gelinlik, düğünün yapılacağı mekânla aynı ahenge sahip olması gerekiyor. Stilleri aynı olmalı ki kusursuz bir görüntü yaratabilelim. Kahve eşliğinde gerçekleştireceğimiz sohbette bu bilgileri öğreniyor, saçın uzunluğu, rengine göre modeli belirliyoruz.

Daha sonra yüz stilinizi inceliyoruz. Yüz hatlarının ortaya çıkarılması için neler yapılmalı, makyajın hangi bölgede yoğun olması gerektiğini provalarda kararlaştırıyor, en uygun makyajı tasarlıyoruz.

Provalarda saç ve cilt bakımı yaptırmak isteyen gelin adaylarımızda oluyor, bu isteklerini gerçekleştiriyoruz. Cilt ve saç analizi yaptıktan sonra uygun ürünlerle bakım yapıyor hem saç hem de cildin parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Gelin adayları kuaför süreçlerinde aileden birileri yanında olsun isterler. Geniş mekânımız sayesinde gelin gruplarını kabul ediyoruz. Böylece bu süreçte nedimelerinden yardım almalarını sağlıyoruz. Salonumuzda ahşap detayların yer alıyor. Dahası ziyaretçilerimize kahve ikramı yaparken da ahşap sunumlar tercih ediyoruz. Her şeyin kusursuz olmasını istediğimiz gibi sizin de mükemmel görünüme sahip olmanız amacımız.

Tüm detaylarını düşündüğümüz bir hazırlık süreci için bizi tercih etmek istiyorsanız hemen sayfa üzerinde yer alan Gökhan Avcı Hair Style iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Unutulmayacak bir günde davetlileri hayran bırakan görünüme kavuşmanız için salonumuzda bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Kemer Mah., Valide Sultan Cd., Sarıyer/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gökhan Avcı Hair Stylist Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.