Salon Sirius

E-posta Gönder

  • Sarıyer, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Salon Sirius Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Salon Sirius Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Salon Sirius Sık Sorulan Sorular

Salon Sirius gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Sirius gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Salon Sirius gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Sirius gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Salon Sirius şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Salon Sirius şehir dışında hizmet vermiyor.


Salon Sirius ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Sirius ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Sirius Hakkında

2013 yılında hayallerimizi gerçekleştirirken gelin adaylarımıza da kaliteli hizmet sunmak için Salon Sirius markasını kurduk. Bizi tercih eden her gelin adayımızla gün geçtikçe daha da büyük bir aile olduk. Ailemizi genişletmek ve beğeninizi hak etmek içinse kendimizi geliştirmeye odaklandık. Güzellik sektöründe fark yaratan kaliteli hizmet anlayışımızla yerimizi aldık. Böylelikle Sarıyer kuaför salonları arasında tercih edilen bir marka olduk. Şimdi ilk günkü heyecanla sizin de hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırlıklara başlıyoruz.

Salonumuzda ilk randevu gününde keyifli bir sohbet ile tanışıyoruz. Düğün günü şıklığı için hayal ettikleriniz hakkında konuşuyoruz. İstediğiniz saç modelini öncelikle yüz hatlarınıza uygun şekilde tasarlamayı hedefliyoruz. Sonra da şıklığınıza odaklanıyor, gelinliğiniz ve düğün konseptinize yakışan bir tarz yaratıyoruz. Hemen her model konusunda uzman olan ekibimizin tasarladığı saç modeliyle bu gecenin yıldızı olmaya hazır mısınız?

Elbette sırada makyajınız da var! Uzmanlıkla yapılmış zarif dokunuşlar ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkaran aydınlık etkiyle makyajınızı da tamamlıyoruz. Makyajınızı yaparken ilk önceliğimizse daima sağlığınız oluyor. Bu yüzden makyaj malzemelerini kaliteli markaların ürünleri arasından tercih ediyoruz. Dünyaca ünlü markalarla çalışarak hak ettiğiniz gibi profesyonel makyaj uygulamalarımızdan yararlanıyorsunuz.

Saç ve makyajınızdaki uyum kadar şıklığınız da geceye damga vurmanızı sağlıyor! Bu yüzden saç aksesuarlarınız ve duvak ile son hazırlıkları tamamlıyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin düğün hazırlıklarını tamamlamak için çalışan ekibimizle düğün mekanında da yanınızda olabiliyoruz. Yani, düğün günü son ana kadar profesyonel hizmet veriyor ve Salon Sirius ailesi olarak gece boyunca güzelliğinizi alkışlanacağı bir gece için sizi uğurluyoruz!

Haydi, hazırlıklara başlamak için siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Sarıyer Salon Sirius iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları içinse sizi bekliyoruz!

İletişim

  • Adres:

    Darüşşafaka Mh. Maslak Gazeteciler Sitesi B/3 Blok No/4 Sarıyer/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.