Oğuz Kuaför

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Oğuz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Oğuz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Oğuz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Oğuz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Oğuz Kuaför Hakkında

Hayatınızın en değerli gününde, eşsiz güzellikte hissetmek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size harika bir önerimiz var: Oğuz Kuaför. Sarıyer kuaför salonları arasında, kaliteli hizmet anlayışımız ve kişiye özel gösterdiğimiz ilgiyle birlikte farkımızı korumaya devam ediyoruz. Sektörde uzun yıllardır bulunmamızdan dolayı da fazlasıyla tecrübe edindik. Çok sayıda gelini ağırladığımız kuaför salonumuzda, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak için profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

En özel gününüz için bizimle çalışmak isterseniz, bir prenses gibi hissetmenizi sağlıyoruz. Siz değerli gelinlerimiz için, düğüne dair tüm detayları göz önünde bulundurarak bir saç modeli belirliyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi alıyoruz. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu özel deneyim için görüşleriniz bizim için çok önemli. Her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi çok iyi biliyoruz.

Sizin için belirlediğimiz saç modeli, düğün konseptinize ve gelinliğinizin detaylarına uygun oluyor. Salon düğünü için, yukarıdan veya enseden toplanmış saçları tavsiye ediyoruz. Kır düğünü için de dağınık topuzlar, örgüler veya su dalgalarıyla bezenmiş ve açık bırakılmış saçları tercih edebilirsiniz. Ayrıca kır düğününüze yakışır tarzda çiçekli saç aksesuarları da kullanabilirsiniz.

Makyajınız için genellikle, doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmayı tercih ediyoruz. Elbette, sizin kararınıza göre renkli makyaj uygulamaları da yapabiliriz. Fakat, yıllar sonra fotoğraflara baktığınızda pişman olmamanızı isteriz. Öncelikle, kusursuz bir ten makyajı yaparak başlıyoruz. Bu temel üzerine, bakışlarınızı derinleştirmek için, buğulu bir göz makyajıyla devam ediyoruz. Son olarak da bütün makyajı tamamlayacak renkte bir ruj seçimiyle makyajınızı bitiriyoruz.

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Heyecanınıza ortak olmak ve güzel hislerinizi paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de olanaklarımızdan yararlanmak ve bizimle çalışmak isterseniz; Sarıyer kuaför fiyatları için, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Kumköy Mah, Büyükpark Sok, Kilyos Cd. No:1, 34450 Sarıyer/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.