• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Kuaför Aytun Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Kuaför Aytun Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Kuaför Aytun Sıkça Sorulan Sorular

Kuaför Aytun ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Aytun ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Aytun şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Aytun şehir dışında hizmet vermiyor.

Kuaför Aytun gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Aytun gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.

Kuaför Aytun gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Aytun gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Kuaför Aytun Hakkında

Gelin adayları düğünleri için çok özenir. Aynı özeni dış görünümü için de gösterir. Uygun saç ve makyajı bulmak adına birçok araştırma yapar. Eğer siz de böyle bir arayış içindeyseniz sizi Kuaför Aytun Reşitpaşa’ya davet ediyoruz.

Hem saç hem de makyaj konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz ideal görünüme ulaşmanız için var gücüyle çalışıyor. Bugüne kadar sayısız gelin adayını düğün gününde ağırladık. Sadece gelin saçını değil, evliliğe giden süreçteki tüm adımlarda bizi tercih ettiler. En kaliteli malzemeler ve el yeteneğimiz sayesinde güzelliklerine sihirli dokunuşlar yaptık. Eğer siz de özel gününüzde bizi tercih edecekseniz hemen sağladığımız hizmetlerden bahsedelim:

İlk olarak provalar öncesinde bir araya geliyor, keyifli bir sohbet eşliğinde gelinlik, düğünün yapılacağı mekân ve yüz stili, saç yapısını konuşuyoruz. İdeal modelleri provalarda uygulamak üzere sözleşiyor, özel günde kendinizi rahat hissedeceğinize dair güvence de veriyoruz. Evinizde hissetmenizi sağlıyoruz. İlgili personelimiz sayesinde de bu oldukça kolay.

Prova günü daha önce üzerinde çalıştığımız ve üzerinde durduğumuz modelleri gösteriyor, ideal olanı seçip uyguluyoruz. Eğer içinize sinmezse hemen başka bir modele geçiyoruz. Tamamen seçimi size bırakıyoruz. Tabii ki yönlendirmelerde bulunuyoruz. Yüz stilinize en uygun makyajı ya da saçı öneriyor, doğru tekniklerle uyguluyoruz. Makyajınız yüz hatlarınızı ortaya çıkarırken doğru saç tercihi ise güzelliğinize ışıltı ekliyor.

Saç modeli seçilirken dikkat ettiğimiz diğer bir nokta ise taç ya da saç aksesuarı kullanılıp kullanılmayacağı oluyor. Tabii ki duvak tercihi de oldukça önemli. Bu konuları da göz önünde bulundurarak doğru tercihi yapmanız için çalışıyoruz. Makyaj artistlerimiz ise yüzü nasıl ortaya çıkarmalı gerektiği hakkında düşünüyor, kaliteli ve tere dayanıklı makyaj malzemeleri kullanılıyorlar. İşin piri diyebileceğimiz ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz.

Eğer siz de deneyimli ekibimizle beraber çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilir, istediğiniz saç ve makyaj modelinden bahsedebilirsiniz. Dilerseniz aile ve dostlarla beraber de salonumuza gelebilir, aynı anda bakım yaptırabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan Kuaför Aytun iletişim formunu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak!

İletişim

  • Adres::

    Reşitpaşa Mah., Doğanevler Cad. Doğanevler No:62, 34470 Sarıyer/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Kuaför Aytun Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.