Kuaför Aytun

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Aytun Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Aytun Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Aytun Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Aytun Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Kuaför Aytun Hakkında

Gelin adayları düğünleri için çok özenir. Aynı özeni dış görünümü için de gösterir. Uygun saç ve makyajı bulmak adına birçok araştırma yapar. Eğer siz de böyle bir arayış içindeyseniz sizi Kuaför Aytun Reşitpaşa’ya davet ediyoruz.

Hem saç hem de makyaj konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz ideal görünüme ulaşmanız için var gücüyle çalışıyor. Bugüne kadar sayısız gelin adayını düğün gününde ağırladık. Sadece gelin saçını değil, evliliğe giden süreçteki tüm adımlarda bizi tercih ettiler. En kaliteli malzemeler ve el yeteneğimiz sayesinde güzelliklerine sihirli dokunuşlar yaptık. Eğer siz de özel gününüzde bizi tercih edecekseniz hemen sağladığımız hizmetlerden bahsedelim:

İlk olarak provalar öncesinde bir araya geliyor, keyifli bir sohbet eşliğinde gelinlik, düğünün yapılacağı mekân ve yüz stili, saç yapısını konuşuyoruz. İdeal modelleri provalarda uygulamak üzere sözleşiyor, özel günde kendinizi rahat hissedeceğinize dair güvence de veriyoruz. Evinizde hissetmenizi sağlıyoruz. İlgili personelimiz sayesinde de bu oldukça kolay.

Prova günü daha önce üzerinde çalıştığımız ve üzerinde durduğumuz modelleri gösteriyor, ideal olanı seçip uyguluyoruz. Eğer içinize sinmezse hemen başka bir modele geçiyoruz. Tamamen seçimi size bırakıyoruz. Tabii ki yönlendirmelerde bulunuyoruz. Yüz stilinize en uygun makyajı ya da saçı öneriyor, doğru tekniklerle uyguluyoruz. Makyajınız yüz hatlarınızı ortaya çıkarırken doğru saç tercihi ise güzelliğinize ışıltı ekliyor.

Saç modeli seçilirken dikkat ettiğimiz diğer bir nokta ise taç ya da saç aksesuarı kullanılıp kullanılmayacağı oluyor. Tabii ki duvak tercihi de oldukça önemli. Bu konuları da göz önünde bulundurarak doğru tercihi yapmanız için çalışıyoruz. Makyaj artistlerimiz ise yüzü nasıl ortaya çıkarmalı gerektiği hakkında düşünüyor, kaliteli ve tere dayanıklı makyaj malzemeleri kullanılıyorlar. İşin piri diyebileceğimiz ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz.

Eğer siz de deneyimli ekibimizle beraber çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilir, istediğiniz saç ve makyaj modelinden bahsedebilirsiniz. Dilerseniz aile ve dostlarla beraber de salonumuza gelebilir, aynı anda bakım yaptırabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan Kuaför Aytun iletişim formunu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak!

İletişim

 • Adres:

  Reşitpaşa Mah., Doğanevler Cad. Doğanevler No:62, 34470 Sarıyer/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuaför Aytun Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.