Look Hair Makeup Studio

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Look Hair Makeup Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Look Hair Makeup Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Look Hair Makeup Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Look Hair Makeup Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  6

Look Hair Makeup Studio Hakkında

Sevcan Yüksel, Mesut Oğuzhan ve Özgür Ataş tarafından, 2019 yılında açılan Look Hair & Make Up Studio ailesi olarak, yenilikçi ve yaratıcı vizyonumuzla birlikte, güzelliğe ve bakıma dair her alanda faaliyet gösteriyoruz. Hizmetlerimizi, misafirlerimizin hayal gücünün ötesinde, tam anlamıyla kusursuz bir güzellik dokunuşu çerçevesinde veriyoruz. En iyi ürün kalitesi ve ve en yeni teknolojilerin yanı sıra, trendleri yakından takip ediyoruz. Dünya çapında aldığımız üst düzey eğitimlerle de sürekli kendini geliştiren ve donanımlı bir insan kaynağı sunuyoruz.

Hayatınızın en özel gününde, böylesine güzel olanaklara sahip olmak istemez misiniz? Cevabınız “evet” ise, görüşmek için kuaför salonumuza bekliyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte sizi, bu güzel güne hazırlamak için sabırsızlanıyoruz. Şimdi dilerseniz, detaylar hakkında bilgi verelim.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, yenilikçi ruhu ve modern anlayışı benimseyen bir vizyona sahibiz. Bu nedenle, düğün konseptinize ve sizin tarzınıza en uygun saç ve makyajı yapacağımızdan şüpheniz olmasın! Öncelikle, sizinle sohbet ederek başlıyoruz. Tarzınızı anlayamaya ve az da olsa sizi tanımaya çalışıyoruz. Bu aşamada bir de, nasıl bir gelin hayaliniz olduğunu öğreniyoruz. Ardından, kendinizi bizim yetenekli ellerimize bırakabilirsiniz.

Makyajınız için ise, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak tarzda, sade ama bir o kadar da gösterişli bir uygulama yapıyoruz. Kaliteli malzemeler ve dünyaca ünlü markalar kullanarak yaptığımız bu kusursuz makyajı, özel sabitleyici spreylerle kalıcı hale getiriyoruz.

Sarıyer kuaför salonları arasında, kaliteli hizmet anlayışımız ve kişiye özel ilgimizle birlikte, adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Siz de, bu eşsiz imkanlardan yararlanmak için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.