Erdoğan Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Erdoğan Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Erdoğan Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Erdoğan Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Erdoğan Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Erdoğan Güzellik Salonu Hakkında

Düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarıp, kendinizi harika hissetmeniz için Erdoğan Güzellik Salonu İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda size kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyor.

Modern tasarımlı ferah salonumuzda, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla size güler yüzlü ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Bunun için uygulamalarımızın her birinde sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünlerini kullanıyor, ekipmanlarımızı son teknolojik gelişmelere uygun olarak devamlı yeniliyoruz.

Gelin saçınızda ve makyajınızda öncelikle sizin isteklerinizi ön planda tutuyor, her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için çalışıyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizden, düğün mekanınıza kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Sizinle fikir alışverişinde bulunup, size en uygun saç modelini belirledikten sonra hazırlıklarınıza başlıyoruz. Taşlar ve incilerle süslenmiş şık topuzlardan, zarif çiçeklerle bezenmiş doğal örgülere kadar her tarza uygun saç modelleri hazırlayabiliyoruz. Saçlarınızı her detayıyla kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, düğün gününüzün en eğlenceli anlarında bile bozulmadan kalmasını sağlıyoruz.

Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj hazırlıklarınıza geçiyoruz. Kusursuz bir makyajın temeli iyi temizlenmiş bir cilttir. Bu nedenle öncelikle dilerseniz cilt bakımlarıyla cildinizi derinlemesine temizleyip, doğal ışıltısını geri kazanıyoruz. Ardından kaliteli bir baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Bu sayede gözenek görünümünü en aza indirerek makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı durmasını sağlıyoruz. Makyajınızın geri kalanında da kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, ışıldayan güzelliğinizi gün boyu korumanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde profesyonel ellerde yapılmış kusursuz bir saç ve makyajla güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Erdoğan İstanbul güzellik merkezi hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.