Katre Hair Studio

E-posta Gönder

  • Sarıyer, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Katre Hair Studio Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Katre Hair Studio Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Katre Hair Studio Sık Sorulan Sorular

Katre Hair Studio gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Katre Hair Studio gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Katre Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Katre Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Katre Hair Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Katre Hair Studio şehir dışında hizmet vermiyor.


Katre Hair Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Katre Hair Studio ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Katre Hair Studio Hakkında

2013 yılında, The Grand Tarabya otelinde başladığımız serüvenimize, siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kapsamlı hizmet verebilmek adına 2016 yılında, Tarabya sahile taşındık. Faaliyet vermeye başladığımız günden bu yana, vizyoner bir işletme anlayışı içinde; dinamik ekip ruhu, yenilikçi bakış açısı ve kusursuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Katre Hair Studio Tarabya ekibi olarak; modern ve zamansız bir anlayışı benimsiyoruz. Aynı zamanda trendleri de yakından takip ederek size, eşsiz bir deneyim imkanı sunuyoruz. Özel günlerinizde sizi, en güzel şekilde hazırlıyoruz. Dilerseniz; düğününüzde bizimle çalışmak isterseniz, ne gibi ayrıcalıklara sahip olacağınızdan bahsedelim.

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Tarabya’da siz değerli çiftlerimize, düğün gününüze birlikte hazırlanma imkanı sunuyoruz. Kadın ve erkek olarak ayrı ayrı hizmet olanağımız bulunuyor. Heyecanınıza ortak oluyoruz ve yaşadığınız güzel hisleri birlikte paylaşıyoruz.

Nasıl bir gelin olma hayalinizi öncelikle size soruyoruz. Ardından, düğün konseptinize ve gelinliğinizin detaylarına göre bir saç modeli oluşturuyoruz. Dağınık topuz, balerin topuzu, örgüler veya su dalgaları şeklinde olan bu modeller, güzelliğinize güzellik katıyor. Makyajınız için ise, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Modern tarzımızla bir bütün oluşturan bu makyaj, adeta sizi bir prensese dönüştürüyor.

Gelinimizin hazırlığı devam ederken bir yandan da damadı hazırlamaya başlıyoruz. Gelinin güzelliğinin gölgesinde kalmaması için, güzel bir cilt bakımı sonrası sakal tıraşı ve hoş bir saç modeliyle bu süreci bitiriyoruz.

Çağa uyum sağlayan hizmet anlayışımız ve size sağladığımız ayrıcalıklarla adımızdan öz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de, bu özel gününüzde kendinizi çift olarak bize emanet etmek isterseniz Katre Hair Studio fiyat bilgisi için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.