Cengiz Kuaför

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Cengiz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Cengiz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Cengiz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Cengiz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Cengiz Kuaför Hakkında

Düğün günü güzelliğinizi ortaya çıkarmak için tercih ettiğiniz makyaj uygulamaları ile saç tasarımı için Cengiz Kuaför kalitesinden yararlanmaya ne dersiniz? Bilmelisiniz ki her kadının hayalini kurduğu o kıymetli anlarda, şıklığınızı da ortaya çıkaracak dokunuşlar yapmak için uzun zamandır çalışıyoruz. Üstelik güzellik sektörüne kalitemizle damga vurmayı hedeflediğimiz için hijyen koşullarını ve müşteri memnuniyetini ilk koşul olarak kabul ediyoruz. Bu yüzden her zaman hayallerinize odaklanıyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapabilmek için durmadan kendimizi geliştiriyor ve yenilikçi bakış açısıyla salonumuzda sizi bekliyoruz.

Cengiz Kuaför Sarıyer’deki adresimizde isterseniz, hazırlıklarımıza düğün öncesi imaj değişiklikleriyle başlayabiliyoruz. Bunun için renk değişikliği, kesim, kaynak, ombre, balyaj ve saç bakımı gibi işlemler yapıyoruz. İsteğinize bağlı olarak gelin saçı ve makyajı provası da düzenliyoruz. Sizi ve konuklarınızı aynı gün ağırlayabildiğimizi, gelin saçı makyajınız tamamlanırken sevdiklerinize de vakit ayırdığımızı biliyor musunuz?

Gelelim, hayalinizdeki saç modelinin tasarım sürecine! İsteklerinizi öğreniyor ve hayal ettiğiniz saç modeliyle şıklığınızı tamamlamak için saç tasarım uzmanımızdan destek alıyoruz. Yüz hatlarınıza en çok yakışan modeli tasarlamak için çalışıyor, gelinliğinizin yaka kesimi ve düğün konseptinizi de inceliyoruz. Her detayın birbiri ile uyumlu olduğu gün için şıklığınızı duvak ve saç aksesuarlarınızla tamamlıyoruz. Güzelliğiniz için yaptığımız son dokunuşların makyaj olduğunu tahmin ediyor olmalısınız! Cildinizin nem dengesi ve sağlığını koruyarak doğru ürünlerle uygulama yapıyoruz. Her zaman dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanıyoruz. Doğal ve aydınlık bir görüntüyle göz alıcı güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Birlikte çalıştığımız; saç tasarımcısı, makyaj uzmanı ve yardımcılarımızla keyifli zaman geçireceğiniz bir hazırlık süreci yaşayacaksınız. Cengiz Kuaför iletişim formu sayfanın üst kısmında. Siz de Sarıyer kuaför salonları arasında bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.