Kuaför Ali Sevil

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Ali Sevil Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Ali Sevil Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Ali Sevil Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Ali Sevil Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Ali Sevil Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektörünün içerisinde bulunuyoruz ve yıllardır severek icra ettiğimiz mesleğimizde kendimizi sürekli olarak geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sektörde geçirdiğimiz ve yeteri kadar bilgi birikimine sahip olduğumuzda açtığımız salonumuzda kendi vizyonumuzu yansıtabiliyoruz. Yenilikçi bir bakış açısı ve modern bir yaklaşımla dünya trendlerini kısa sürede uygulamaya geçiriyoruz. Salonumuz Kuaför Ali Adem Bakırköy mevkiinde oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Burada başta Bakırköy olmak üzere çevre ilçelerden de müşterilerimizi ağırlıyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek her türden hizmeti salonumuzda başarıyla veriyoruz. Bunu da işini severek ve ustalıkla yapan ekibimizin çalışma disiplinine borçluyuz. Saç tasarımı, kesim, boya, ombre ve sombre, balyaj, keratin bakım, profesyonel ve günlük makyaj, cilt bakımı, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi hizmetler bunlardan bazıları. Tüm işlemlerimiz kendi uzmanları tarafından dikkat ve titizlikle yapılıyor. Hijyen kurallarına dikkat ederek ve ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanarak müşterilerimizin sağlığına da özen gösteriyoruz.

Günlük rutin işlerimizin yanı sıra özel organizasyonlar ve kutlamalar için de sıkça tercih ediliyoruz. Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, mezuniyet törenleri, söz ve nişan merasimleri, özel davetler, sünnet törenleri ve benzeri etkinlikler için hanımefendileri salonumuzda ağırlıyoruz. Düğünler özelinde konuşmak gerekirse elbette ki gelinlerimize çok daha büyük bir özen gösteriyoruz çünkü tekrarı olmayan bu büyük günün ne denli önemli olduğunu çok iyi biliyoruz.

Gelinlerimizin hazırlığında; düğün konsepti, mekanı, mevsim ve gelinlik modelleri çok etkili oluyor. Hem bu detaylara hem de kişisel zevk ve isteklerine dikkat ediyoruz. Profesyonel makyajla doğal güzelliğini etkili şekilde ortaya çıkarmak içinse gelinimizi yetenekli makyözümüze emanet ediyoruz.

Biz Ali Adem Kuaför olarak sizi salonumuzda ağırlamayı çok isteriz, bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Osmaniye, Fabrikalar Cd. No:18, 34140 Bakırköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.