Makeup by Busem

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Makeup by Busem Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Makeup by Busem Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Makeup by Busem Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Makeup by Busem Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  3

Makeup by Busem Hakkında

Merhaba, bendeniz Buse Cuyar. Makeup by Busem isimli markam altında profesyonel olarak çalışıyor ve İstanbul makeup artistleri arasında yer alıyorum. Mesleğimde kısa sürede kendimi kanıtladığım ve harika fırsatlara sahip olduğum için çok mutluyum. Öyle ki şimdiden kendi adımı bir marka yapma yolunda emin adımlarla ilerlerken, diğer bir yandan da Altier Uluslararası Moda ve Güzellik Akademisi’nin resmi bir üyesiyim. Burası sayesinde çağın ötesinde bir bakış açısı kazanıyor, sayısız tecrübe diniyor ve en önemlisi de hâlâ kendimiz geliştirmeye devam ettiğim eğitimler alıyorum. Türkiye’nin en çok izlenen ulusal bir kanalının moda programında yer aldığım için de hem pratik hem estetik hem de sektörel açıdan pek çok şey öğreniyorum.

Öğrenmekten, eğitimden ve kendimi geliştirmekten söz ettiğim için gelin adaylarının yanlış bir izlenime kapılmasını istemem. Çünkü profesyonel olarak mesleğimi icra etsem de sürekli kendini yenileyen bir alana hizmet ettiğim için hizmet hayatım boyunca kendimi eğitmek işimin bir parçası olacak. Bu sayede çağın güzellik ve estetik değerlerini yakından takip ederek her zaman kendimi güncel ve modern tutacağıma inanıyoruz. Dünya trendlerinden geri kalmayarak gerek gelinlerim gerekse diğer tüm müşterilerim için en iyisini sunmaya çalışıyorum.

Şimdi gelelim düğünlere. Bu konu özelinde daha detaylı bilgiler vermek ve metni okuyup beni tanımak isteyen gelin adaylarına seçimleri konusunda yardımcı olmak istiyorum. Düğünlerin ne denli özel ve tekrarı olmayan büyük günler olduğunu biliyor ve sizi de heyecanınızı da çok iyi anlıyorum. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak ve güzelliğinizi gözler önüne serecek bir makyaj yapmak için hem en iyi teknikleri hem de en kaliteli malzemeleri kullanacağımdan emin olabilirsiniz. Üstelik düğün gününüzde size evinizde, otelde, düğün mekanında veya dilediğiniz herhangi bir yerde hizmet vererek işinizi kolaylaştırıyorum.

Provasını yaparak her detayı birlikte kararlaştırdığımız gelin makyajı çeşitleri için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak veya yandaki formu doldurarak bana kolayca ulaşabilirsiniz. Makeup by Busem imzalı harika bir görünüm için sizi bekliyorum.

İletişim

Makeup by Busem Yorumları (4)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

t&b

Tuğçe & Burak

Düğün Tarihi: 11.01.2020


Buse Hanım tüm gün yanımdaydı. Düğün ve after party için harika hazırladı beni. Çok memnun kaldım.

ş&t

Şule & Tolga

Düğün Tarihi: 21.12.2019


Kına ve düğün makyajım çok başarılıydı, herkes çok beğendi. Ellerinize sağlık :)

z&a

Zeynep & Ali

Düğün Tarihi: 06.12.2019


Nişan makyajım efsaneydi. Evde hazırlanma rahatlığıyla çok güzel bir gün geçirdim. Düğünümde de Buse Hanım'la çalışacağımmm :)

s&a

Semra & Ahmet

Düğün Tarihi: 30.11.2019


İyiki Buse Hanımla çalışmışım. Sektörde yeni olduğu halde çok yetenekli ve ilgili. Düğün günüm sayesinde harika geçti.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.