Kadir Hair Design

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Kadir Hair Design Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kadir Hair Design Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kadir Hair Design Sık Sorulan Sorular

Kadir Hair Design gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kadir Hair Design gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kadir Hair Design gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kadir Hair Design gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, cilt bakımı, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Kadir Hair Design şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kadir Hair Design şehir dışında hizmet vermiyor.


Kadir Hair Design ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kadir Hair Design ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kadir Hair Design Hakkında

Düğün gününüzde muhteşem bir görünüme kavuşmanız için profesyonel saç ve makyaj hizmeti veriyoruz. Kadir Hair Desing olarak uzun yıllar boyunca İstanbul Bakırköy’de faaliyet gösteriyor, kadınların güzelliklerine güzellik katıyoruz. Yılların verdiği tecrübemiz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla, hayallerinizdeki saç ve makyajı gerçeğe dönüştürüyoruz. Bu süreçte istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyor, size önerilerde bulunarak danışmanlık yapıyoruz.

Saç modelinizi belirlerken birçok detayı göz önünde bulunduruyoruz. Gelinlik modeliniz, konseptiniz, yüz tipiniz, düğün yapacağınız mekân ve birçok kriteri göz önünde bulundurarak kadar ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Böylelikle düğün günü uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz.

Düğün mekânınız kır bahçesi ve deniz karında ise rüzgarda dağılmayan rahat kullanımlı bir saç modeli öneriyoruz. Kapalı alanında bir organizasyon gerçekleştirecekseniz modern ve klasik modelleri beğeninize sunuyoruz.

Saç rengimden sıkıldım diyenlerdenseniz ombre konusundaki uzmanlığımızı sizinle paylaşabiliriz. Boya ürünlerimizin kalitesine önem veriyor ve boya işleminden sonra sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Böylelikle Hem doğal hem de güçlü saçlarınızda düğün günü muhteşem görüneceksiniz.

Saç modelinizi belirledikten sonra makyaj koltuğuna alıyoruz sizi. Doğallığınızın ön planda olduğu abartıdan uzak makyaj uygulaması istiyorsanız, buğulu ve pastel tonlar ağırlıklı çalışıyor, kirpiklerinin sık ve uzun görünmesi için takma kirpik takıyoruz. Ürünlerimizin kalitesine önem veriyor, kaliteli markaların sağlıklı ürünlerini kullanıyoruz.

Düğün gününden önce saç ve makyajınızın provasını gerçekleştiriyor, en iyiyi sizinle buluşturmak için işimizi şansa bırakmıyoruz. Salonumuz şehir merkezinde bulunduğundan dolayı size ulaşım kolaylığı da sağladığımızı bildirmek istiyoruz.

Kadir Hair Desin Bakırköy olarak özel günlerinize ortak olmaktan mutluluk duyarız. Hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi ve randevu için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bakırköy İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kadir Hair Design Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.