Pandora Kuaför Bakırköy

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Pandora Kuaför Bakırköy Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Pandora Kuaför Bakırköy Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Pandora Kuaför Bakırköy Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Pandora Kuaför Bakırköy Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Pandora Kuaför Bakırköy Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde, davetlilerinizin karşısına en güzel halinizle çıkıp, tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız sizi Pandora Kuaför Bakırköy’e davet ediyoruz.

Salonumuzda güzelliğe dair her türlü uygulamada size kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Her biri alanında eğitim almış profesyonel ekibimizle her türlü renklendirme, kesim, makyaj ve şekillendirme yöntemlerini ustalıkla kullanarak düğün gününüzde sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırıyoruz. Sektörümüze değer katmak ve size her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için düzenli olarak eğitimler almaya devam ediyor ve sektörümüzdeki son yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Gelin hazırlıklarınız süresince sizin istekleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda hareket etmeye çok dikkat ediyoruz. En özel gününüzde her şeyin en ince ayrıntısına kadar içinize sinmesini sağlamak için büyük bir titizlikle hazırlıklarınızı yapıyoruz. Size en uygun gelin saçı ve makyajı tasarımı konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, profesyonel bakış açımızla yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve konseptinizi iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun gelin saçı makyajını belirleyebiliyoruz.

Her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz düğün gününüzde, yaptığımız işlemlerden kusursuz sonuçlar elde etmek için salonumuzda kullandığımız ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği konusunda son derece hassas davranıyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her türlü işlemde saçlarınızın yıpranmasına engel olmak için de doğal içerikli ürünler kullanıyoruz.

Düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz salonumuzda; kirpik lifting, microblading ve ipek kirpik gibi profesyonel uygulamalar da yapabiliyoruz. Son derece kaliteli ürünler kullanarak yaptığımız bu işlemler sayesinde oldukça doğal sonuçlar elde ediyoruz.

Siz de yepyeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde yenilenmiş bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazlasını öğrenebilir, Pandora Kuaför Bakırköy gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Zuhuratbaba, Turanlı Sk. No 8/ B, 34147 Bakırköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Pandora Kuaför Bakırköy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.