Murat Güneş

E-posta Gönder

  • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Murat Güneş Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Murat Güneş Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Murat Güneş Sık Sorulan Sorular

Murat Güneş gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Murat Güneş gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.


Murat Güneş şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Murat Güneş şehir dışında hizmet veriyor.


Murat Güneş ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Murat Güneş ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Murat Güneş Hakkında

Murat Güneş ve ekibiyle tanışın! Florya’da yer alan stüdyomuzda saç ve makyajınızla fark yaratmanızı sağlıyoruz. Güzelliğinize ve sağlığınıza önem veriyor; kusursuz cildiniz ile tarzınızı yansıtan harika saçlarınız için ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda oluyoruz. Her gününüzde zarafetinizi ortaya çıkarmak için çalışan ekibimiz, doğru teknikleriyle gelin saçı ve makyajı uygulamalarınızı yapıyor. Ancak bugün diğer günlerden biraz daha farklı oluyor ve tüm ekibimizle tamamen size odaklanıyoruz. Nasıl mı? Anlatalım:

Öncelikle nasıl bir saç ve makyaj tercih ettiğinizi öğrendiğimiz görüşmeler düzenliyoruz. ilk defa tanıştığımız gelinlerimizdenseniz, cildinizi ve saç tipinizi incelemeye özen gösteriyoruz. Bu sayede en doğru renkleri, kontürleme ve makyaj tekniklerini belirleyebiliriz. Saç tasarımınızı da size özel yapmak için gereken işlemleri düğün öncesi tamamlayabiliriz. Ancak günlük hayatında da bizi tercih eden gelinlerimizdenseniz, sizin için çoktan hazırız… Saçınız ve teninize neyin uyacağını biliyor, yalnızca hayallerinizi öğrenerek hazırlıklara başlayabiliyoruz.

O gün gelip çattığında, İstanbul gelin saçı ve makyajınızla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Çünkü size özel tasarımıyla özgün saç modeliniz ve kalıcı makyajınızla kusursuz olacaksınız. Tarzınızı, kişiliğinizi ve güzelliğinizi yansıtan saç modelinizi özel olarak tasarlamak bizim için çok önemli. Ayrıca cildinizdeki ışıltı ve yüzünüzdeki hatları koruyarak, hatta daha da belirginleştirerek yaptığımız porselen makyaj gece boyunca hiç bozulmuyor. Siz yalnızca, doyasıya eğlenin ve asla güzelliğinizi saklamayın. Bu arada yakın arkadaşlarınız da Murat Güneş Saç ve Makyaj Stüdyosunda ekibimiz sayesinde ışıl ışıl parlayacak. Üstelik dostlarınızla birlikte hazırlanmak sizin için de son derece keyifli olacak.

Profesyonellerle çalışarak kusursuz görünmek isterseniz, İstanbul gelin makyajınızla hazırlıklara başlayalım. Yapmanız gereken ise bu sayfa üzerinde yer alan Murat Güneş iletişim formunu doldurmak. Form aracılığıyla detaylı hizmet bilgisi, adres ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.