Murat Güneş

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Murat Güneş Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Murat Güneş Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Murat Güneş Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Murat Güneş Sıkça Sorulan Sorular

 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  Sınır yok

Murat Güneş Hakkında

Murat Güneş ve ekibiyle tanışın! Florya’da yer alan stüdyomuzda saç ve makyajınızla fark yaratmanızı sağlıyoruz. Güzelliğinize ve sağlığınıza önem veriyor; kusursuz cildiniz ile tarzınızı yansıtan harika saçlarınız için ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda oluyoruz. Her gününüzde zarafetinizi ortaya çıkarmak için çalışan ekibimiz, doğru teknikleriyle gelin saçı ve makyajı uygulamalarınızı yapıyor. Ancak bugün diğer günlerden biraz daha farklı oluyor ve tüm ekibimizle tamamen size odaklanıyoruz. Nasıl mı? Anlatalım:

Öncelikle nasıl bir saç ve makyaj tercih ettiğinizi öğrendiğimiz görüşmeler düzenliyoruz. ilk defa tanıştığımız gelinlerimizdenseniz, cildinizi ve saç tipinizi incelemeye özen gösteriyoruz. Bu sayede en doğru renkleri, kontürleme ve makyaj tekniklerini belirleyebiliriz. Saç tasarımınızı da size özel yapmak için gereken işlemleri düğün öncesi tamamlayabiliriz. Ancak günlük hayatında da bizi tercih eden gelinlerimizdenseniz, sizin için çoktan hazırız… Saçınız ve teninize neyin uyacağını biliyor, yalnızca hayallerinizi öğrenerek hazırlıklara başlayabiliyoruz.

O gün gelip çattığında, İstanbul gelin saçı ve makyajınızla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Çünkü size özel tasarımıyla özgün saç modeliniz ve kalıcı makyajınızla kusursuz olacaksınız. Tarzınızı, kişiliğinizi ve güzelliğinizi yansıtan saç modelinizi özel olarak tasarlamak bizim için çok önemli. Ayrıca cildinizdeki ışıltı ve yüzünüzdeki hatları koruyarak, hatta daha da belirginleştirerek yaptığımız porselen makyaj gece boyunca hiç bozulmuyor. Siz yalnızca, doyasıya eğlenin ve asla güzelliğinizi saklamayın. Bu arada yakın arkadaşlarınız da Murat Güneş Saç ve Makyaj Stüdyosunda ekibimiz sayesinde ışıl ışıl parlayacak. Üstelik dostlarınızla birlikte hazırlanmak sizin için de son derece keyifli olacak.

Profesyonellerle çalışarak kusursuz görünmek isterseniz, İstanbul gelin makyajınızla hazırlıklara başlayalım. Yapmanız gereken ise bu sayfa üzerinde yer alan Murat Güneş iletişim formunu doldurmak. Form aracılığıyla detaylı hizmet bilgisi, adres ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.