• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL

Ekiple Tanışın

D&S Saç Tasarım Bakırköy Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

D&S Saç Tasarım Bakırköy Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

D&S Saç Tasarım Bakırköy Sıkça Sorulan Sorular

D&S Saç Tasarım Bakırköy gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

D&S Saç Tasarım Bakırköy gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

D&S Saç Tasarım Bakırköy gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

D&S Saç Tasarım Bakırköy gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.

D&S Saç Tasarım Bakırköy şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, D&S Saç Tasarım Bakırköy şehir dışında hizmet veriyor.

D&S Saç Tasarım Bakırköy ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

D&S Saç Tasarım Bakırköy ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

D&S Saç Tasarım Bakırköy Hakkında

Hayalinizin gelini olmak D&S Saç Tasarım Bakırköy’de çok kolay! Profesyonel kadromuz ve özgün bakış açımızla rüyalarınızı süsleyen gelin nasılsa aynada onu görmenizi sağlıyoruz.

Dinamik, profesyonel ve işini aşkla yapan bir ekibiz. Uzun zamandır bir arada çalışıyor ve aile sıcaklığında bir ortamda sizi ağırlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Keyif dolu geçen bir hazırlık süreci yaşamınız için düğün günü sevdiklerinizle beraber sizi ağırlıyoruz. Tabii bunun için bizi önceden kesin sayı vermenizi istiyoruz. Güzellik sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyor, isteğinize bağlı olarak da çalışmalarımız da uyguluyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak sağlığınızı önemsediğinizi gösteriyoruz.

Düğün öncesi DS Saç Tasarım’da sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine konuşuyoruz. Gelinlik modelinize en uygun saç ve makyaj tasarımını yapmak üzere karar alıyoruz. Tecrübelerimizle gereken konularda size yol gösteriyoruz. Maşa ile kıvırcık bukleler, su dalgaları, kırık fön ile hazırlanan dağınık topuzlar ya da saç tepesinde sıkı modellerle istediğiniz her tarzı rahatlıkla yapıyoruz. Saçınız kısa ya da uzun olsa bile istenilen görüntüye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Makyaj kısmında ise yüz hatlarınız bize yol gösteriyor. Sade ya da abartılı bir makyajı gelinliğinizi modeline göre karar veriyoruz. Gözlerinizi, elmacık kemiklerinizi ve bakışlarınızı ön plana çıkaracak şekilde hizmet sunuyoruz. Bunun için aydınlatıcı, bronzer ve kontur işlemlerini mutlaka kullanıyoruz. Makyajınızın genel hatlarını uygun bir ruj seçiyor ardından da kalemle dudak çerçevesi yapıyoruz. Böylelikle etkileyici bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Makyajınız bitince de sabitleyici sprey sıkarak yaptığımız tüm uygulamaların uzun süre bozulmadan yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz.

Siz de İstanbul kuaförler arasında yer alan salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve bizimle en kısa sürede tanışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Osmaniye Mah.Fabrikalar Cad. 33/A Bakırköy

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.