D&S Saç Tasarım Bakırköy

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

D&S Saç Tasarım Bakırköy Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

D&S Saç Tasarım Bakırköy Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

D&S Saç Tasarım Bakırköy Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

D&S Saç Tasarım Bakırköy Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

D&S Saç Tasarım Bakırköy Hakkında

Hayalinizin gelini olmak D&S Saç Tasarım Bakırköy’de çok kolay! Profesyonel kadromuz ve özgün bakış açımızla rüyalarınızı süsleyen gelin nasılsa aynada onu görmenizi sağlıyoruz.

Dinamik, profesyonel ve işini aşkla yapan bir ekibiz. Uzun zamandır bir arada çalışıyor ve aile sıcaklığında bir ortamda sizi ağırlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Keyif dolu geçen bir hazırlık süreci yaşamınız için düğün günü sevdiklerinizle beraber sizi ağırlıyoruz. Tabii bunun için bizi önceden kesin sayı vermenizi istiyoruz. Güzellik sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyor, isteğinize bağlı olarak da çalışmalarımız da uyguluyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak sağlığınızı önemsediğinizi gösteriyoruz.

Düğün öncesi DS Saç Tasarım’da sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine konuşuyoruz. Gelinlik modelinize en uygun saç ve makyaj tasarımını yapmak üzere karar alıyoruz. Tecrübelerimizle gereken konularda size yol gösteriyoruz. Maşa ile kıvırcık bukleler, su dalgaları, kırık fön ile hazırlanan dağınık topuzlar ya da saç tepesinde sıkı modellerle istediğiniz her tarzı rahatlıkla yapıyoruz. Saçınız kısa ya da uzun olsa bile istenilen görüntüye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Makyaj kısmında ise yüz hatlarınız bize yol gösteriyor. Sade ya da abartılı bir makyajı gelinliğinizi modeline göre karar veriyoruz. Gözlerinizi, elmacık kemiklerinizi ve bakışlarınızı ön plana çıkaracak şekilde hizmet sunuyoruz. Bunun için aydınlatıcı, bronzer ve kontur işlemlerini mutlaka kullanıyoruz. Makyajınızın genel hatlarını uygun bir ruj seçiyor ardından da kalemle dudak çerçevesi yapıyoruz. Böylelikle etkileyici bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Makyajınız bitince de sabitleyici sprey sıkarak yaptığımız tüm uygulamaların uzun süre bozulmadan yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz.

Siz de İstanbul kuaförler arasında yer alan salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve bizimle en kısa sürede tanışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.