Kenan Ökçen Kuaför

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Kenan Ökçen Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kenan Ökçen Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kenan Ökçen Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kenan Ökçen Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kenan Ökçen Kuaför Hakkında

Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde gelinliğinizden düğün mekanınıza kadar her şey hazır. Peki düğün gününüzde profesyonel dokunuşlarıyla eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak kuaför? Henüz güzelliğinizi güvenle teslim edebileceğiniz o kuaförü bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Kenan Ökçen İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda size sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetlerle eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hazır.

İşini aşkla yapan profesyonel ekibimizle salonumuzda size güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Size sunduğumuz konforlu ve rahat ortam sayesinde düğün gününüzde kuaför hazırlıklarınızın yorgunluğunuzu üzerinizden atacağınız keyifli bir aktiviteye dönüşmesini sağlıyoruz.

Güzelliğiniz için profesyonel bir ekibin yanında kullanılan ürünler ve ekipmanlar da oldukça önemlidir. Bu nedenle biz Kenan Ökçen Kuaför olarak salonumuzda kullandığımız ürünler ve ekipmanlar konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünlerini kullanarak, yaptığımız her işlemden en iyi sonuçları alabiliyoruz. Kuaför alanındaki son teknolojileri de yakından takip ederek, kullandığımız ekipmanları düzenli olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınızı yüz şeklinize, gelinlik modelinize, duvağınıza ve düğün mekanınıza uygun olacak şekilde size özel olarak tasarlıyoruz. Saçlarınızda yine gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun aksesuarlar kullanarak, saçlarınıza farklı bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığında son olarak kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, düğün gününüz boyunca saçlarınızın bozulmasına engel oluyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde hazırlıklarınıza kaliteli bir baz uygulaması ile başlıyoruz. Böylece makyajınızın yüzünüzde daha pürüzsüz ve kalıcı olmasını sağlıyoruz. Makyajınızın devamında da yüz hatlarınıza uygun adımlar atıp, kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Kenan Ökçen Bakırköy kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Zuhuratbaba Mah. Kent Sok. 6 Çataloğlu Apt. D:2 Bakırköy, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.