Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Kenan Ökçen Kuaför

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kenan Ökçen Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Kenan Ökçen Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kenan Ökçen Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Kenan Ökçen Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kenan Ökçen Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kenan Ökçen Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kenan Ökçen Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Kenan Ökçen Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kenan Ökçen Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Kenan Ökçen Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kenan Ökçen Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Kenan Ökçen Kuaför Hakkında

Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde gelinliğinizden düğün mekanınıza kadar her şey hazır. Peki düğün gününüzde profesyonel dokunuşlarıyla eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak kuaför? Henüz güzelliğinizi güvenle teslim edebileceğiniz o kuaförü bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Kenan Ökçen İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda size sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetlerle eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hazır.

İşini aşkla yapan profesyonel ekibimizle salonumuzda size güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Size sunduğumuz konforlu ve rahat ortam sayesinde düğün gününüzde kuaför hazırlıklarınızın yorgunluğunuzu üzerinizden atacağınız keyifli bir aktiviteye dönüşmesini sağlıyoruz.

Güzelliğiniz için profesyonel bir ekibin yanında kullanılan ürünler ve ekipmanlar da oldukça önemlidir. Bu nedenle biz Kenan Ökçen Kuaför olarak salonumuzda kullandığımız ürünler ve ekipmanlar konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünlerini kullanarak, yaptığımız her işlemden en iyi sonuçları alabiliyoruz. Kuaför alanındaki son teknolojileri de yakından takip ederek, kullandığımız ekipmanları düzenli olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınızı yüz şeklinize, gelinlik modelinize, duvağınıza ve düğün mekanınıza uygun olacak şekilde size özel olarak tasarlıyoruz. Saçlarınızda yine gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun aksesuarlar kullanarak, saçlarınıza farklı bir hava katabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığında son olarak kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, düğün gününüz boyunca saçlarınızın bozulmasına engel oluyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde hazırlıklarınıza kaliteli bir baz uygulaması ile başlıyoruz. Böylece makyajınızın yüzünüzde daha pürüzsüz ve kalıcı olmasını sağlıyoruz. Makyajınızın devamında da yüz hatlarınıza uygun adımlar atıp, kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim edip en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Kenan Ökçen Bakırköy kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Zuhuratbaba Mah. Kent Sok. 6 Çataloğlu Apt. D:2 Bakırköy, İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.