Lokman Kuşak

E-posta Gönder

  • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Lokman Kuşak Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Lokman Kuşak Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Lokman Kuşak Sık Sorulan Sorular

Lokman Kuşak gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Lokman Kuşak gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Lokman Kuşak gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Lokman Kuşak gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Lokman Kuşak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Lokman Kuşak şehir dışında hizmet veriyor.


Lokman Kuşak ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Lokman Kuşak ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Lokman Kuşak Hakkında

2000 yılından bu yana asla azalmayan bir tutku ve hatta sürekli artan bir heyecanla güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İstanbul’un en güzel ilçelerinden birinde bulunan salonumuz Lokman Kuşak Kuaför Bakırköy Cevizlik’te yer alıyor. Burada uzun yıllardır kendini seven ve kişisel bakımına özen gösteren hanımefendileri ağırlayarak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz. Tabii ki bunu işinin ehli, alanında profesyonel ve de bir o kadar sıcak kanlı ekibimizle birlikte yapıyoruz.

Bir kuaförden bekleyebileceklerinizin de fazlasına burada rahatça erişebilirsiniz. Saç konusunda; tasarım, kesim, renklendirme, ombre ve sombre, röfle, balyaj, keratin bakımlar, mikro kaynak gibi işlemler yapıyoruz. Kişisel bakım ve güzellik konusunda ise; mikro blading, kalıcı makyaj, dudak renklendirme, cilt bakımı, profesyonel ve günlük makyaj, manikür ve pedikür gibi işlemlerimiz bulunuyor. Elbette ki bununla sınırlı değil, çok severek yaptığımız bir işimiz daha var ki o da özel gün ve organizasyonlar için yapılan hazırlıklar. Düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, mezuniyet baloları, partiler, kına geceleri, özel davetler, kutlamalar gibi pek çok etkinlik için hanımefendilerin saç ve makyajlarını yapıyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak ve gelin saçı ve makyajı hizmetimizden daha detaylı bahsetmek istiyoruz. Bu konuda çok hassasız ve tekrarı olmayan bu büyük organizasyonun en önemli detayı gelinlerimizi stressiz bir şekilde hayal ettikleri görünümlere kavuşturuyoruz. Bunu yaparken bir bütünlük sağlamak ve en iyi sonucu elde etmek için gelinlik modeline, düğünün konsepti ve mekanına, mevsime ve gelinin bizzat kişisel zevklerine dikkat ediyoruz.

Yüz hatlarına ve ten rengine en uygun doğal makyajla yılın trendi saç tasarımını yaptığımız gelinlerimizi mutlu şekilde salonumuzdan uğurluyoruz. Eğer sıradaki mutlu gelinimiz olmak isterseniz Lokman Kuşak Saç Tasarım ekibi olarak sizi Bakırköy’e bekliyoruz, randevu için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İstanbul Caddesi Morsümbül Sok. No: 10/1 Bakırköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.